קילוף טיח/ הסרת טיח בלחץ מים גבוה

 בפרוג'ט מתמחים בקילוף טיח  בטכנולוגית לחץ מים אולטרה גבוה המביאה לתוצאות מדהימות ומהירות בעלות נמוכה יחסית!

 

צריכים להסיר את שכבת טיח השפריץ הישנה מהקיר? הגעתם למקום הנכון, לנו יש את הפתרון עבורכם, הסרת טיח שפריץ על ידי מכשיר לחץ מים גבוה.

איך מקלפים טיח בלחץ מים גבוה?

עם הזמן וכתוצאה מבלאי טבעי ושינויי מזג האוויר, טיח השפריץ נוטה להתבלות ולהתקלף. במצב כזה, שכבת האיטום של הקיר לא תתפקד כמו שצריך ולכם לא תהיה ברירה אלא להסיר הטיח לחלוטין. בניגוד להסרת טיח שפריץ באמצעות שיטות מסורתיות כמו שימוש בפטישים, כיום הטכניקה המתקדמת ביותר היא הסרת טיח שפריץ באמצעות מכשיר לחץ מים גבוה.

מדובר במכשיר עוצמתי בעל דיזות מיוחדות שפשוט פולטות את המים בלחץ אדיר של 500 בר ומנתקות את שכבת טיח השפריץ מקיר הבטון. בנוסף, נסיר באמצעות לחץ המים גם שאריות של טיח או אבנים רופפות, על מנת להכין את הקיר ליישום שכבת טיח חדשה. בתום העבודה, בעל המקצוע המיישם את הטיח יוכל למרוח שכבה ראשונה על הקיר החלק בקלות וביעילות. חשוב לציין, במידה והטיח אכן מתקלף אצלכם, מומלץ לא להזניח או להתמהמה, מכיוון שהדבר עלול לגרום להיחלשות של הקיר שיספוג לחות ולכלוך.

צפו בסרטון כיצד אנחנו מסירים שכבת בטון בלחץ מים גבוה

 

מה היתרונות של קילוף טיח בלחץ מים גבוה?

 

עבודה נקיה ללא נזקים – בניגוד לשיטות מסורתיות שעלולות לגרום לנזקים בקירות, הסרת טיח שפריץ בלחץ מים גבוה מניבה את התוצאות המקצועיות ביותר ואתם תקבלו קיר חלק ומוכן לטיח וצביעה. חשוב לציין, ככל שעבודת ההסרה תהיה מקצועית ונקייה יותר, כך הבסיס ליישום שכבת הטיח הבאה יהיה טוב יותר.

נגישות מלאה בגובה – במקרים בהם תצטרכו להסיר את שכבת הטיח ממעטפת של בניין גבוה, נוכל לבצע שימוש במנוף מיוחד שיספק לנו גישה מלאה לכל האזורים שבהם נצטרך להשתמש במכשיר.

שיטה חסכונית במים – מכיוון שאת העבודה אנחנו מבצעים בלחץ מים גבוה בטמפרטורה גבוהה, אנחנו לא צריכים להשתמש בכמויות גדולות של מים על מנת להסיר את הטיח, כך שמדובר בשיטה חסכונית ביותר.

ידידותי לסביבה – ניקוי באמצעות מכשיר לחץ מים גובה נחשב לניקוי ירוק שלא מבצע שימוש בחומרים כימיים שעלולים להזיק לסביבה או לבריאות שלכם.

איך בוחרים ספק שירות מקצועי לקילוף טיח?

אחד האלמנטים הכי חשובים בבחירת ספק השירות הוא ניסיון ומיומנות. אחרי הכל, ככל שבעל המקצוע יהיה מנוסה יותר בהסרת טיח שפריץ, כך סביר להניח שהעבודה תתבצע על הצד המקצועי ביותר. לכן, לפני שאתם ממהרים להתקשר לבעל המקצוע, עצרו רגע ובדקו שאכן מדובר בבעל מקצוע מנוסה, כזה שנוהג לעמוד בזמנים, לבצע עבודה מקצועית ולגבות מחיר הוגן בגינה. כשאתם מזמינים את השירות מ- Projet, אתם יכולים להיות בטוחים שעשינו עבורכם כבר את כל הבדיקות ולא תקבלו מאיתנו בעלי מקצוע שהם לא פחות ממומחים בתחום.

קילוף טיח בלחץ מים גבוה – למה עם Projet?

קילוף טיח שפריץ באמצעות מכשיר לחץ מים גבוה זה לא משחק ילדים, מכיוון שיש משמעות מכרעת לכל הקשור בהסרה מקצועית של הטיח והכנה של הקיר ליישום שכבת הטיח החדשה. אנחנו ב-  Projet מבצעים את העבודה באמצעות המכשור הכי מתקדם כיום בעולם, מכשור שנמצא בשימוש בלעדי שלנו. לצוותים המקצועיים שלנו יש ניסיון רב בניקוי בלחץ מים, לרבות הסרת טיח שפריץ בגובה מהמעטפת החיצונית של הבניין. לכן, כשאתם מזמינים את השירות מחברת  Projet, אתם יכולים להיות רגועים ושקטים שנבצע עבורכם את העבודה על הצד המקצועי ביותר. אצלנו תקבלו שירות אישי ונלווה אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב הייעוץ והמשך לשלב ביצוע העבודה, אם תבחרו להזמין את השירות מאיתנו כמובן. אז למה אתם מחכים? טלפון אחד ל- 077-8048424 ואנחנו מגיעים אליכם להסיר את הטיח.

100% לקוחות מרוצים ותוצאות מושלמות!

הסרת שליכט