הסרת מסטיקים

אנחנו בפרוג'ט מנקים עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים בכלל!!!


צריכים פתרון מקצועי ויעיל להסרת מסטיקים מכבישים, מדרכות או כל משטח אחר? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל מה שחשוב לדעת על הסרת מסטיקים בלחץ מים גבוה.

איך מסירים מסטיקים בלחץ מים גבוה?

המסטיקים עשויים מחומר לא מתכלה המכיל נפט, כך שהם פשוט מתקשים ונדבקים למשטח וסביר להניח שכל ניסיון לנקות אותם באמצעים רגילים פשוט לא יצליח. מיותר לציין כי מסטיקים שנדבקים למשטח הופכים את חזית הבית שלכם, את החצר, את המדרכה ובית הספר למקום שלא נעים לשהות בו, מקום מלוכלך ולא אסתטי.

בדיוק בשביל זה נועדה טכניקת הניקוי באמצעות לחץ המים. מדובר במכונת ניקוי מיוחדת שאנו קוראים לה "האקדח", מכונה שפולטת מים בלחץ גבוה מאד ולמעשה לנתק את המסטיקים מהמשטח שאליו הם נדבקו. המים יוצאים מהאקדח בלחץ של 500 בר, מה שלמעשה לא משאיר למסטיקים שום סיכוי להמשיך ולהידבק למשטח.

 

לפני

לחץ על התמונה

אחרי

מה היתרונות בהסרת מסטיקים בלחץ גבוה?

ניקוי מהיר ויעיל – השימוש בלחץ מים גבוה מאפשר לנו להסיר את המסטיקים העיקשים הללו במהירות וביעילות מכל משטח, בין אם מדובר בבית העסק שלכם, מדרכה ציבורית, החצר או כל מקום אחר שבו תמצאו מסטיקים מיובשים ודביקים. ללא נזקים למשטח – הסרת מסטיקים בלחץ מים גבוה היא טכנולוגיית ניקוי ירוקה שלא משלבת חומרי ניקוי כימיים. בתוך כך, אנחנו מבטיחים שהסרת המסטיקים תתבצע ללא כל נזק למשטח אותו אנו מנקים. ידידותי לסביבה – מכיוון שמדובר בטכנולוגיה ירוקה, הניקיון הוא ידידותי לסביבה ואינו מהווה סכנה למי שנמצא בסביבת העבודה, הן עבור העוסקים במלאכת הניקוי והן עבור העוברים ושבים. שיטה חסכונית במים – כפי שציינו, מכונת הניקוי שלנו יורה את המים בלחץ אדיר של 500 בר, מה שמאפשר לנו להשתמש בכמויות קטנות יותר של מים. מתאים לכל המשטחים – מכונת הניקוי בלחץ מים היא מכונה ניידת, כך שלנו תהיה גישה לכל מקום בו תצטרכו את השירות, גם אם מדובר בחניונים תת קרקעיים או עבודה בגובה. גם הסרה וגם חידוש – באמצעות מכונת לחץ המים אנחנו גם נסיר לכם את המסטיקים העיקשים מהמשטח וגם ננקה ונחדש אותו, יתרון משמעותי במיוחד.

איך בוחרים ספק שירות מקצועי להסרת מסטיקים?

הסרת מסטיקים בלחץ מים גבוה היא עבודה מורכבת שלא כל בעל מקצוע בתחום הניקיון מסוגל לעשות. לכן, לפני שאתם ממהרים לבחור את בעל המקצוע שיבצע את העבודה, אנחנו ממליצים לכם לוודא שאכן מדובר בבעל מקצוע אמין, מקצועי, כזה שיש לו ניסיון בתחום וכמובן את הכלים הטכנולוגיים המתאימים. זכרו, עבודה לא מקצועית על משטחים רגישים כמו אבנים משתלבות או אבנים ירושלמיות עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך, קחו זאת בחשבון.

הסרת מסטיקים בלחץ גבוה – למה איתנו?

אם אתם מחפשים ספק מקצועי להסרת מסטיקים בלחץ מים גבוה, אין לנו ספק שחברת projet היא הכתובת הנכונה עבורכם. מדובר בעבודה מורכבת שצריכה להתבצע על ידי בעלי מקצוע שהם לא פחות ממומחים בתחום, בעלי ניסיון רב ומיומנות מקצועית. לצוותים שלו יש ניסיון רב בתחום והם עושים שימוש בפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר כיום, כך שהתוצאות ידברו בעד עצמן.