ניקוי אבן טבעית

אנחנו בפרוג'ט מנקים אבן טבעית עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים בכלל!!!
077-8048424

אבן טבעית היא אולי החיפוי הנוצץ והמבוקש כיום בשוק ועם זאת, היא דורשת לא מעט עבודת תחזוקה על מנת לשמר אותה. מתי תצטרכו להזמין שירות של ניקוי אבן טבעית, מה היתרונות בניקוי אבן טבעית בלחץ מים גבוה ולמה כדאי לכם להזמין מאיתנו את השירות? כל התשובות לפניכם.

לקבלת תוצאות ללא תחרות צרו קשר עכשיו. הצעת מחיר מהירה והדגמה שתשאיר אותכם ללא מילים: 050-5911911

כמה זה עולה? צפה עכשיו

לפני

לחץ על התמונה

אחרי

ניקוי אבן ירושלמית

מתי יש להזמין ניקיון עבור אבן טבעית?

אין ספק שהאבן הטבעית היא הקסם של הבית, היא מכניסה את הטבע אליכם פנימה ומשרה אווירה רגועה וטבעית. עם זאת, מכיוון שבניגוד לאבנים רגילות האבן הטבעית רגישה יותר לכתמים, היא גם דורשת יותר תחזוקה. ניקוי רצפת אבן טבעית בלחץ מים הוא שירות שתצטרכו להזמין כאשר האבן איבדה את הברק שכל כך מאפיין אותה וכאשר יש על האבן כתמים קשים שפשוט מסרבים לרדת. במקרים אחרים יתכן מאד שתצטרכו שנסיר עבורכת כתובות גרפיטי ואפילו מסטיקים שמסרבים לרדת.

אילו סוגי אבנים קיימים?

אבן בזלת – אבן בזלת היא אבן שהמקור שלה הוא בחומר שנקרא מאגמה, תוצר של הלבה הנובעת מהרי הגעש ומתקררת במהירות. היא נפוצה במיוחד בצפון הארץ, היא כהה מאד ובעלת נקודות קטנות המאפיינות אותה מאד. אבן בזלת נפוצה מאד כיום בחיפוי קירות ועם הזמן וכתוצאה מבלאי טבעי, מומלץ מאד לבצע ניקוי בלחץ גבוה להסרת הכתמים.
אבן טרוורטין – אבן טרוורטין היא למעשה סוג של אבן גיר שמקורה הוא בערוצי נחלים, מפלים, מעיינות קרים וחמים. אבן טרוורטין היא תוצר של שקיעת חומרים טבעיים במקורות המים שציינו וכאבן טבעית לחלוטין, היא גם דורשת תחזוקה רבה בשל היותה אבן סופגת ומלאה בנקבוביות.
אבן גיר – המקור של אבן הגיר הוא בשלדים של יצורים קדומים ששקעו בקרקעית הים וקיבלו את צורתם הנוכחית בתור אבן. אבני גיר נפוצות במיוחד לחיפוי קירות פנימיים וכמובן שגם אותן מומלץ לתחזק באמצעות ניקוי בלחץ מים גבוה.

איך מנקים אבן טבעית בלחץ מים גבוה?

חידוש אבן טבעית או ניקוי אבן טבעית בלחץ מים גבוה מתבצע באמצעות מכונה מיוחדת וייחודית לנו, שמזרימה מים בלחץ גבוה מאד על האבן. באמצעות לחץ המים, אנחנו מצליחים להתגבר על כל סוגי הכתמים והליקויים, בין אם מדובר בהצטברות של אבק, מסטיקים שנדבקו לאבן ואפילו ציורי גרפיטי. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת לנו לבצע את הניקוי במהירות, ביעילות וללא נזק לאבן העדינה.

 
ניקוי אבן טבעיתניקוי אבן טבעיתניקיון אבן טבעית

מה היתרונות בניקוי אבן טבעית בלחץ מים?

  • ללא נזקים לאבן – אמנם מדובר בניקוי בלחץ מים גבוה ועם זאת, מדובר בטכנולוגיה המאפשרת לנו לבצע את העבודה ביעילות וברגישות, מבלי לגרום נזק לאבן הטבעית והרגישה.
  • מתאים לכל סוגי האבנים – חידוש אבן טבעית מתבצע באמצעות טכנולוגיה שמתאימה לכל סוגי האבנים וזה לא משנה אם יש לכם חיפוי מאבן בזלת, אבן גיר או טרוורטין, לחץ המים ידע להתמודד עם כל סוג שהוא.
  • ניקוי מהיר ויעיל – בניגוד לשיטות אחרות בשוק, חלקן מסורתיות יותר, ניקוי אבן טבעית בלחץ מים מתבצע במהירות ואתם לא תצטרכו לחכות ימים ארוכים עד שתראו את השינוי בשטח.
  • ידידותי לסביבה – אנחנו לא מחדירים חומרי ניקוי למים והניקוי מתבצע בשיטה ירוקה וטבעית לחלוטין. לכן, מדובר בשיטה בטוחה וגם אם יש לכם ילדים קטנים או בעלי חיים, אתם יכולים להיות יותר מרגועים.
  • חסכוני במים – בזכות הלחץ הגבוה שבו אנו משתמשים אנחנו יכולים לעשות שימוש בכמות קטנה יותר של מים. זה אמנם חוסך גם לנו עלויות, אך אין ספק שעל הדרך גם לכם שתשלמו פחות על השירות.

איך בוחרים ספק שירות מקצועי עבור ניקוי אבן טבעית?

כשמדברים על ניקוי אבן טבעית בלחץ מים, הפרמטר שהכי חשוב לנו שתבדקו זה הניסיון. ככל שהחברה שתזמינו תהיה מנוסה יותר בניקוי אבנים טבעיות, כך סביר להניח שגם התוצאות יהיו מקצועיות יותר. לכן, לפני שאתם ממהרים להתקשר לחברה ששמעתם עליה מפה לאוזן, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את כל חוות הדעת וההמלצות על החברה, על מנת לקבל איזה שהוא מושג ראשוני על המקצועיות והאמינות שלה.

חברת אמינה ומקצועית זו חברה שתעניק לכם הצעת מחיר מפורטת על העבודה ולא איזו פיסת נייר כתובה בכתב יד. חברה אמינה זו חברה שתגיע אליכם בדיוק במועד שקבעתם, תבצע עבורכם עבודה נקייה ומקצועית ולא תיקח שקל אחד יותר מהמחיר שסגרתם. זו בדיוק הסיבה שבגינה חשוב מאד שהצעת המחיר תכלול גם את האלמנטים שעשויים לייקר אותה, על מנת להימנע מהפתעות.

ניקוי אבן טבעית – למה איתנו?

חידוש אבן טבעית זה לא משחק ילדים והמחיר שתשלמו על חוסר המקצעיות של בעל המקצוע עלול להיות משמעותי. אם אתם רוצים עבודה מקצועית, יעילה, מהירה וללא נזקים לאבן הטבעית שלכם, אין ספק שפרוג'ט היא הכתובת הנכונה עבורכם.

כחברה מנוסה וותיקה בתחום, אנחנו מקפידים לבצע עבודות חידוש אבן טבעית אך ורק באמצעות הכלים הטכנולוגיים הכי מתקדמים בשוק. את העבודה מבצעים בעלי מקצוע שהם לא פחות ממומחים בתחום ניקוי אבן טבעית, כך שאתם יכולים להיות יותר מרגועים כשאתם מזמינים את השירות מאיתנו. השילוב בין הכלים המתקדמים ובעלי המקצוע האיכותיים שלנו מאפשר לנו להגיע לתוצאות שהן לא פחות ממושלמות.

אנחנו מספקים שירות של ניקוי משטחי אבן או חידוש אבן טבעית למגוון רחב של לקוחות, הן פרטיים והן עסקיים ויש לנו ניסיון רב בניקיון אבנים בלחץ מים מכל הסוגים, כך שמבחינתנו העבודה לא מסתיימת עד שאנחנו לא משיגים את התוצאות המושלמות. חשוב לציין, כל בעלי המקצוע שלנו עברו את כל ההכשרות הנדרשות כחוק וכמובן שחברת פרוג'קט עומדת בכל דרישות הבטיחות. זהו, כל מה שנותר לכם לעשות זה ליצור איתנו קשר בטלפון 050-5911911 ואנחנו בדרך אליכם.

100% לקוחות מרוצים ותוצאות מושלמות!

מחיר ניקוי אבן טבעית

המחיר ניקוי אבן טבעית משתנה מפרויקט לפרויקט ותלוי במגוון גורמים: מיקום האבן בשטח, האם זה כולל עבודה בגובה, טכנולוגיה בה יבוצע הניקוי (ניקוי חול/ניקוי בלחץ מים/ניקוי משולב חול ומים) ועוד. גורם נוסף שנלקח בעת חישוב ההצעה הוא גודל המשטח ורמת הלכלוך עליו. בהערכה גסה ניתן להעריך שמחיר ניקוי אבן טבעית נע בסיבות 30-50 ₪ למטר.

חידוש אבן טבעית

צלצלו לקבלת הצעה משתלמת 0778048424