ניקוי אבן ירושלמית

אנחנו בפרוג'ט מנקים עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים בכלל!!!
077-8048424

חיפוי אבן ירושלמית פופולארי באזור ירושלים אבל לא רק , המון בעלי בתים ומבנים בוחרים לחפות את הקירות החיצוניים באבן ירושלמית מה שמקנה מראה אותנטי וייחודי לארץ ישראל , כמו כל חיפוי חיצוני גם האבן הירושלמית מתלכלכת במרוצת השנים ואי תחזוקה וניקיון הולם מקנה לה מראה מוזנח ולא אסתטי , לכן אנו בחברת פרוג'ט כאן בשבילכם כדי לנקות ולחדש לכם את חיפוי האבן על ידי שימוש בלחץ מים גבוה מאוד וכך להגיע לכל הלכלוכים והכתמים העמוקים ביותר בעבודה מקצועית ויסודית שתחדש לכם את האבני ירושלים עד היסוד .

תוצאות ללא תחרות צרו קשר להצעת מחיר והדגמה שתשאיר אותכם ללא מילים 0505911911

כמה זה עולה? צפה עכשיו

לפני

לחץ על התמונה

אחרי

ניקוי אבן ירושלמית

אבן ירושלמית – ניקוי או חידוש?

למעשה ניקוי האבן שווה ערך לחידוש, זאת בגלל שהניקוי בלחץ מים או בחול כל כך עוצמתי שהוא מסיר את כל הכתמים והבלאי מהאבן באופן מושלם כך שמתקבלת תוצאה מדהימה המקנה לאבן מראה חדיש ואסתטי שיפתיע אתכם שזה לא חיפוי חדש אלא רק ניקוי  מקצועי בטכנולוגיות ייחודיות ואף ידידותי לסביבה.

ניקוי אבן ירושלמית בלחץ מים

אבן ירושלמית היא אבן גיר טבעית שעוברת סיתות בתהליך החציבה מה שמקנה לה מראה ייחודי ומחוספס, עצם היותה מחוספסת ובעלת טקסטורה לא אחידה גורם לאבן לתפוס לכלוך ואבק רב אשר קשה להסירו באמצעיים מסורתיים .

ניקוין אבן ירושלמית בלחץ מים גבוה הוא הפתרון האידיאלי והטוב ביותר מכיוון שזרם הסילון של המים נכנס לכל חריץ ונקב באבן ומאפשר ניקוי יסודי והורדת כל שכבות הלכלוך מהאבן, בדרך זאת ניתן אף להסיר כתובות גרפיטי מאבן ירושלמית מבלי לפגוע באבן עצמה .

ניקוי חול לאבן ירושלמית

אפשרות נוספת של ניקוי לאבני ירושלים היא ניקוי בהתזת חול- ניקוי ע"י משאבת לחץ אוויר עוצמתית המחוברת ליונק חול ומתיזה רסיסי חול על המשטח בעוצמה גבוהה, ניקוי זה נחשב לעמוק וייסודי ביותר אך יש בו 2 חסרונות שכדאי לשים אליהם לב: דבר ראשון ניקוי החול מפזר רסיסי חול באוויר ועלול לגרום לנזק בריאותי, הדבר השני הוא שבגלל שרסיסי החול עובדים  כמשייף על פני המשטח יכול לרדת שכבה מהאבן וזה עלול לפגוע במראה והמרקם של המשטח.

הפתרון : ניקוי משולב של מים וחול ע"י מכשיר לחץ מים מקצועי שעובד במקביל עם יונק חול ומתיז מים בעוצמה גבוהה יחד עם רסיסי חול המותזים בעדינות על גבי המשטח באופן זה אנו נהנים משתי העולמות גם לחץ מים גבוה וגם ניקוי חול .

 

ניקוי אבן ירושלמית
ניקוי אבן ירושלמית

מה היתרונות של ניקוי אבן ירושלמית בלחץ מים?

 • ניקוי מהיר וחסכוני במים
 • מייתר שימוש בכימיקלים ומזהמים
 • ידידות לסביבה ולאבן
 • שומר על מרקם האבן
 • מחיר משתלם

 

ניקוי אבנים ירושלמיות בגובה

ניקוי אבן ירושלמית לפני ואחרי
ניקוי אבן ירושלמית לפני ואחרי

בירושלים ובמקומות רבים בארץ ישנם מבנים גדולים וגבוהים המחופים באבן ירושלמית, גם במבנים אלו צריך לתחזק את האבן הירושלמית ולנקות מעת לעת את הלכלוך הרב המצטבר על פני האבן, למשימה לא פשוטה זאת מוכרחים לעבוד עם מומחים בתחום אשר יספקו פתרון כולל גם לניקוי מקצועי לאבן הירושלמית וגם לעבודה בגובה, עבודה בגובה יכולה להיות ע"י עובדי סנפלינג מקצועיים, מנופי סל , במות הרמה ועוד. כמובן שלעבודה זאת דרוש ספק שעובדיו עברו הסמכות לעבודה בגובה ומבוטחים בבטוחים המתאימים כמו העובדים של פרוג'ט.

איך ניתן לשמור על האבן הירושלמית לארוך זמן?

בכדי להאריך את חיי האבן יש צורך בתחזוקה שוטפת וניקוי תקופתי למשטח, במקרה שהאבן הירושלמית מחפה רצפה יש לדאוג לניקוי יותר תדיר בגלל שעלולים להיות על האבן כתמי שמן ובלאי גדול יותר לכן יש לנקות את המשטח באופן שוטף ואחת לרבעון ניקוי יסודי ע"י מכשיר לחץ מים גבוה מאוד , במקרה של אבן ירושלמית המחפה קירות חיצוניים הניקוי פחות תדיר ויכול להיות אחת לכמה שנים אחרי שהצטבר אבק ולכלוך רב, כדי לשמור על האבן רצוי לעשות את תהליך הניקוי ע"י לחץ מים גבוה בשילוב עם מים חמים ולהימנע משימוש בחומרי ניקיון וחומצות.

מה המחיר לניקוי אבן ירושלמית?

מחיר ניקוי אבן ירושלמית משתנה בין פרויקט לפרויקט ותלוי בהרבה גורמים כגון מיקום האבן בשטח , האם זה כולל עבודה בגובה , באיזה טכנולוגיה יבוצע הניקוי ( ניקוי חול/ ניקוי בלחץ מים / ניקוי משולב חול ומים) פרמטר נוסף שנלקח בעת חישוב ההצעה הוא גודל המשטח ורמת הלכלוך עליו, בהערכה גסה ניתן לומר שהמחיר לחידוש אבנים ירושלמיות נע בסיבות 30-50 ₪ למטר .

ניקוי אבן ירושלמית בנייני האומה
ניקוי אבן ירושלמית בנייני האומה

איך בוחרים ספק מתאים לניקוי האבן?

כשצריכים לבחור ספק לניקוי וחידוש האבן הירושלמית יש לבדוק מספר אלמנטים :

 • מכשור מתאים ומתקדם לביצוע אידאלי
 • ניסיון ותיק עבודות עם תמונות לפני ואחרי
 • ביטוחים מתאימים והסמכות לעבודות בגובה במקרה וצריך ניקוי בחזית בניין
 • מחיר הגון ושירות מקצועי
 • להימנע ככל האפשר מעבודה עם חומצות וכמקלים לניקוי האבן שעלולים לשנות את צבע האבן ולפגוע במרקם שלה

 

למה לבחור בנו?

 • אנו עובדים עם המכשור הטוב בעולם לניקוי משטחים, טכנולוגיה ייחודית המשלבת עוצמת לחץ גבוה במיוחד בשילוב עם מים חמים ודיזות ייחודיות ובמקרה הצורך גם בשילוב התזת חול.
 • השיטה שלנו אקולוגית ואנו נמנעים משימוש בחומרים וכימיקלים
 • מומחים בניקוי וחידוש אבן ירושלמית בגובה
 • בצענו פרויקטים רבים ומגוונים ואנו יודעים לתת פתרון לכל משטח
 • 100% לקוחות מרוצים ותוצאות מדהימות

 

צלצלו לקבלת הצעה משתלמת 0778048424