ניקוי בקיטור

אנחנו בפרוג'ט מנקים עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים בכלל!!!

זקוקים לניקוי כתמים קשים? הסרת גרפיטי, מסטיקים וכתמי שמן? הגעתם למקום הנכון, קבלו את הניקוי בקיטור. מה זה ניקוי בקיטור, למה הוא משמש, מה היתרונות שלו ואיך בוחרים ספק מקצועי לניקוי בקיטור? כל התשובות לפניכם.

מה זה ניקוי בקיטור?

אחת הטכנולוגיות המתקדמות והנפוצות כיום היא ניקוי בקיטור. מדובר בשיטה ייחודית המתבצעת באמצעות מכונת קיטור מיוחדת תוצרת גרמניה בשם Falch, המשלבת לחץ מים גבוה של 500 בר בטמפרטורה של 100 מעלות. מדובר במכונה בעלת דיזות מיוחדות שפשוט יורות את הקיטור בלחץ גבוה במיוחד ומפרקות את הלכלוך הקשה שהצטבר על גבי המשטח. באמצעות הניקוי בקיטור, ניתן להתמודד עם כתמים קשים ולמעשה לחדש אותו באופן מלא.
למה משמש ניקוי בקיטור?

ניקוי חזיתות – זה לא משנה כמה פנים הבית שלכם יהיה נקי, אם חזית המבנה תהיה מלוכלכת לא עשיתם בזה שום דבר. באמצעות הקיטור נוכל לשטוף ולחדש עבורכם את חזית המבנה, להסיר כתמים קשים, כתמי גריז, ירוקת, סימנים של מים ועוד.
ניקוי אבן משתלבת – אבן משתלבת היא אבן עדינה ורגישה במיוחד וכל שימוש בחומר ניקוי כימי עשוי לגרום לנזק בלתי הפיך. באמצעות השימוש בטכנולוגיית הניקוי הירוקה של הקיטור, אנחנו מסוגלים לנקות אבנים משתלבות בצורה מושלמת וכמובן להימנע מנזקים לאבן.

ניקוי אבן ירושלמית – אבן ירושלמית היא אבן נושמת, מה שאומר שהיא סופגת בקלות לא מעט לכלוך ופיח ושיטות ניקוי רגילות פשוט לא יועילו. גם במקרה הנוכחי, השילוב של הקיטור העוצמתי והטמפרטורות הגבוהות יביאו לתוצאות מושלמות והסרת כל הכתמים.

הורדת גרפיטי – ציירו לכם גרפיטי בחזית הבית? באמצעות לחץ המים הגבוה והקיטור, אנחנו מסוגלים להסיר גרפיטי מכל המשטחים, בין אם מדובר בגרנוליט, פסיפס ועוד.

הסרת מסטיקים – מסטיקים עשויים מחומר בלתי מתכלה, מה שאומר שהם נדבקים למשטח ונשארים שם לעד. ניקוי בקיטור יסיר את המסטיקים בקלות וביעילות וישאיר את המשטח נקי לחלוטין.

ניקוי נזקי שריפה ופיח – מעבר ללכלוך הרב, שריפה גורמת גם לריח חריף שמסרב לרדת לאורך זמן. ניקוי בקיטור מאפשר לנו להעלים גם את הריחות החריפים בבית, בזכות השילוב בין הקיטור העוצמתי והטמפרטורה הגבוהה שאחראית על חיטוי המשטח.

ניקוי גגות רעפים – עם הזמן רעפי החרס שעל הגג צוברים לכלוך רב כמו ירוקת, פטריות ולשלשלת של יונים. ניקוי בקיטור היא הדרך היעילה והמקצועית ביותר לחידוש רעפי חרס בגג.

ניקוי כתמי שמן מרצפת בטון – שמן המכוניות שנשפך על רצפת הבטון פשוט חודר את השכבה העליונה שלו ויוצר כתמים שאותם ניתן להסיר רק באמצעות הקיטור העוצמתי.

ניקוי בתעשייה – ניקוי בקיטור נפוץ במיוחד במפעלי תעשייה, בהם יש צורך לנקות את הסילואים, דודי הקיטור, משטחי הרצפה, פסי הייצור ועוד.

מה היתרונות בניקוי בקיטור?

תוצאות מושלמות – בניגוד לשיטות ניקוי אחרות בשוק, ניקוי בקיטור מניב תוצאות מושלמות ולא משנה איזה משטח תרצו שננקה עבורכם, אתם הולכים לקבל משטח בוהק ונוצץ, נקי מכל הכתמים שהציקו לכם בעין במשך שנים.

חיטוי מלא – כפי שציינו, ניקוי בקיטור מתבצע בטמפרטורה גבוהה מאד של 100 מעלות, כך שאתם לא רק מחדשים את המשטח שאתם בוחרים לנקות, אלא גם מחטאים אותו באופן מלא מחיידקים ובקטריות, יתרון משמעותי במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים או תינוקות בבית.

חסכוני במים – מכיוון שהעבודה מתבצעת באמצעות שטיפה בלחץ גבוה, אנחנו לא צריכים להשתמש בכמויות גדולות של מים. ביחס לשיטות ניקוי אחרות בשוק, אנחנו חוסכים כ- 80% בצריכת המים ואין ספק שמדובר בשיטה החסכונית ביותר כיום.

ידידותי לסביבה – לאור העובדה שניקוי בקיטור מתבצע בלחץ גבוה, אנחנו לא צריכים להשתמש בחומרי ניקוי כימיים שמזיקים לסביבה. למעשה מדובר בניקוי אקולוגי לחלוטין, כך שאתם יכולים להיות רגועים. בתוך כך, ניקיון באמצעות קיטור אינו גורם נזק למשטח שאותו אנו מנקים ולא פחות חשוב מזה, לא גורם לאלרגיה או לגירוי בעיניים למי שנמצא בסמוך למשטח העבודה.

מהיר ויעיל – בניגוד לשיטות ניקוי אחרות, ניקוי משטחים שונים באמצעות קיטור מניב תוצאות מיידיות ואתם תוכלו לראות את השינוי כבר במהלך העבודה. מדובר בשיטה כה יעילה שבאמצעותה ניתן להסיר שכבות לכלוך עבות במיוחד וזה לא משנה אם אתם מנקים רצפה או אבנים משתלבות, אתם לא תאמינו איזה שינוי זה יעשה.

ניקוי בקיטור

ניקוי בקיטור

איך מבצעים ניקוי מקצועי בקיטור?

ניקוי מקצועי באמצעות קיטור מתחיל בניתוח מעמיק של המשטח, על מנת לבדוק מה אופי הלכלוך, רמת הקושי שלו, הפריסה שלו וכמובן סוג המשטח שתבקשו שננקה עבורכם. רק לאחר מכן בעל המקצוע שלנו יתחיל לבצע את העבודה, כאשר במהלכה הוא ישתמש בדיזות מיוחדות הפולטות את הקיטור בלחץ אדיר שמסייע להתמודד עם הלכלוך הקשה. בתום העבודה, אנחנו נבצע סריקה של השטח אותו נקינו ונוודא שהוא נקי לחלוטין מכתמים או כל לכלוך אחר שהצטבר על המשטח.

איך בוחרים ספק לניקוי בקיטור?

לפני הכל חשוב שתדעו שניקוי בקיטור זה לא משחק ילדים, מדובר בעבודה שדורשת מיומנות וניסיון, כך שלא כל בעל מקצוע שמחזיק במכונת קיטור הוא בעל מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו. לכן, לפני שאתם ממהרים להזמין ספק לניקוי בקיטור, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את כל חוות הדעת וההמלצות עליו. בסופו של דבר, המטרה שלכם היא לוודא שספק השירות שלכם נוהג להגיע ללקוחות שלו בזמן, לבצע עבודה מקצועית ולגבות עבורה מחיר הוגן, בנוסף, אנחנו ממליצים לכם לעשות סקר שוק ולוודא מה העלות המקובלת של השירות. ככל שתצברו יותר מידע מקצועי על העבודה והעלויות שלה, כך תגיעו מוכנים יותר לשיחת הטלפון הראשונה מול בעל המקצוע, שוודאי ישים לב שיש לו פה עסק עם לקוחות שמבינים עניין.

ניקוי בקיטור – למה עם Projet?

אם אתם מחפשים חברה מקצועית לניקוי בקיטור, הגעתם למקום הנכון. כשאתם מזמינים את השירות מ- Projet  אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר ובמחיר הנוח ביותר. לצוותים המקצועיים שלנו יש ניסיון רב בתחום הניקיון בכלל, ובניקיון בקיטור בפרט. מכונת הניקוי שבאמצעותה אנו מבצעים את העבודה היא המכונה המתקדמת ביותר כיום בשוק, שנמצאת בשימוש בלעדי שלנו.

כשאנחנו אומרים ללקוחות שלנו שיש ניקיון ויש ניקיון עם Projet  אנחנו מתכוונים לזה ומתחייבים שאצלנו אתם תקבלו שירות אישי שלא ישאיר אצלכם מקום לספקות. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך ונשמח לייעץ לכם גם טרם ביצוע העבודה, כך שתוכלו להזמין אותנו בראש שקט אליכם הביתה. כחברה שחרטה על דגלה את דגל השירות האישי והמקצועי, המטרה שלנו היא שאתם תהיו שבעי רצון ותספרו לחברים שלכם על השירות הטוב שקיבלתם,

זקוקים לשירות של ניקוי בקיטור? כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר לטלפון 077-8048424 ואנחנו כבר בדרך אליכם עם המכונה.

100% לקוחות מרוצים ותוצאות מושלמות!

 

 

ניקוי בקיטור ניקוי בקיטור