ניקוי גגות רעפים

אנחנו בפרוג'ט מנקים רעפים עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים בכלל!!!


גגות הרעפים מעטרים את רוב צמודי הקרקע בישראל אך המראה הציורי והכפרי מתחלף לעיתים במראה מזוהם ולא אסתטי בגלל הזנחה של שנים ותחזוקה לא ראויה לגגות הרעפים.

בחברת פרוג'ט מציעים לכם פתרון מושלם לניקוי וחידוש גגות הרעפים שלכם ע"י ניקוי בלחץ מים גבוה עם מכונות ייעודיות שיחזירו את המראה הכפרי ומלא החיים לבית שלכם.

הצוות שלנו עובר הכשרה לעבודה בגובה וע"י שימוש במכונת ניקוי בלחץ מים גבוה נוכל להסיר כל לכלוך או כתם מגגות הרעפים ולהקנות להם מראה מושלם וחדיש.

בלאי בגגות רעפים

במרוצות השנים בגלל היותו חשוף לנזקי מזג האוויר, אבק ופיח מתמלא גג הרעפים בלכלוך ומקבל מראה מוזנח שמשפיע על מראה הבית כולו, במקרים רבים נמצא גם לכלוך קשה יותר על הגג כגון לשלשת ציפורים, צואת עטלפים ושאריות מנפל של עצים. כמובן שיש גם מקרים של רעפים שבורים נזילות ועוד ולמרות כל זאת נחשבים גגות הרעפים ליעילים ועמידים מאוד ובעלי אורך חיים ארוך.

 

איך מנקים גגות רעפים?

כאמור גג רעפים צובר לכלוך רב באופן טבעי ויש צורך לנקותו מעת לעת. ניקוי גגות רעפים באמצעות לחץ מים גבוה הינו האפקטיבי ביותר. מכיוון שזאת עבודה על גגות היא מצריכה מיומנות בעבודה בגובה וציוד ניקוי מתאים, את הגג ניתן לנקות באמצעות לחץ מים גבוה בשילוב עם מים חמים וכך מגיעים לכל חריץ ונקב ברעפים ומייתרים תוספת של חומרי ניקוי וחומצות למיניהן.

יתרונות ניקוי גגות רעפים בלחץ מים גבוה

ניקוי בלחץ מים גבוה לרעפים מחשב לשיטה האידיאלית ביותר מכמה סיבות:

  • ניקוי יסודי שמאפשר כניסה לחריצים והסרת כל הלכלוך הקשה ביעילות
  • שיטה מהירה וחסכונית המקנה לרעפים מראה חדיש
  • במקום להחליף את הגג הבלוי והישן ניתן להסתפק בניקוי בלחץ מים איכותי שיקנה לרעפים מראה חדיש
  • ניקוי גגות רעפים הינו אקולוגי ללא צורך בכימיקלים
  • ידידותי לסביבה!

 

כמה זה עולה? צפה עכשיו

 
ניקוי גגות רעפים

איך שומרים על הרעפים לאורך זמן?

רעפים הם בדרך כלל בעלי אורך חיים ארוך במיוחד ותוכלו לראות גם בתים בני מעל ל100 שנים עם גג רעפים שקיים מיום היוסדם, עם זאת כמו כל משטח חיצוני גם הוא צובר בלאי ולכלוך באופן טבעי ויש גורמים סביבתיים שעלולים אף להאיץ את הצטברות הלכלוך שמהם ניתן להימנע כגון : לשלשלת ציפורים, צואת עטלפים ונפלי פירות מעצים, במקרים כגון אלו נצטרך ניקוי תדיר ועמוק יותר כדי לשמור על הגג שלנו לאורך זמן, במידה ונצליח להרחיק את שלושת הגורמים האלו מן הרעפים שלנו הרי שצבירת בלכלוך תהיה איטית יותר וכל מה שנצטרך לעשות זה לנקות את הרעפים בלחץ מים אחת לשלוש שנים עד חמש שנים

כמה עולה לנקות גג רעפים?

ניקוי גגות רעפים מתומחר לפי מספר פרמטרים ומשתנה בין פרויקט לפרויקט, כשספק ייתן לכם הצעה על עבודה מסוג זה סביר להניח שהוא יתחשב בגודל הגג, מצב הלכלוך וגובה הגג, הערכת מחיר ממוצעת לעבודה כזאת היא בין 20-50 ₪ למטר כאשר ככל שהגג יהיה גדול יותר המחיר פר מטר יפחת וככל שהגג יהיה עם כתמים קשים יותר המחיר פר מטר יעלה, לכן רצוי לקבל הצעת מחיר מסודרת לכל פרויקט באופן פרטני.

איך לבחור ספק לניקוי רעפים?

בשעה טובה החלטת לנקות את הרעפים אבל עכשיו צריך לבחור ספק, איך בוחרים נכון? אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר, הדבר החשוב ביותר בעת בחירת ספק לעבודה מסוג זה הוא הניסיון וההתמחות של הספק בניקוי גגות. חשוב לראות תיק עבודות ולאהוב את התוצאות, דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא לבדוק באיזה טכנולוגיה הוא מנקה ומה הם האמצעים שלו. יש לבצע ניקוי גגות רעפים באמצעות מכשיר לחץ מים גבוה מאוד עם מים חמים כך נמנע משימוש מחומרי ניקיון ששוחקים את הרעפים ומזיקים לסביבה, ניקוי רעפים זאת עבודה בגובה ואיתה היא מביאה סיכון בטיחותי לעובד לכן יש לוודא שהספק ועובדיו מבוטחים בכל הביטוחים הרלוונטיים לרבות ביטוח עבודות בגובה.

למה לבחור בפרוג'ט לניקוי גג הרעפים?

פרוג'ט עומדת בחזית הטכנולוגית מבחינת מכשור וציוד מתקדם ביותר לביצוע עבודות ניקיון בלחץ מים גבוה.

יש לנו ניסיון רב של פרויקטים מגוונים בתחום בעלי דרגות שונות של לכלוך ותנאי שטח.

שיטת ניקוי אקולוגית וידידותית לסביבה ולמשטחים.

עובדינו עברו הכשרה לעבודה בגובה ומבוטחים בביטוחים המתאימים

100% לקוחות מרוצים ותוצאות מדהימות

צלצלו עכשיו לקבלת הצעה משתלמת 0778048424