ניקוי דקים

אנחנו בפרוג'ט מנקים דקים עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים בכלל!!!

דקים נמצאים בחצרות בתים, במסעדות ובמתחמי אירועים. כמו כל משטח חיצוני הדק נוטה להתבלות ולהתלכלך וכדי לשמור על המראה האסטטי והכפרי של הדק יש לבצע תחזוקה נכונה וניקוי תקופתי.

ניקוי וחידוש דקים זאת עבודה למקצועניים בלבד שדורשת מיומנות, דיוק וסבלנות. לכן מומלץ לבצע עבודה זאת עם ספק מקצועי בעל ידע וניסיון בתחום כמו המקצוענים של פרוג'ט.

ניקוי דקים בלחץ מים גבוה

תופתעו לגלות לאיזה רמה של ניקיון ניתן להגיע האמצעות ניקוי בלחץ מים גבוה למשטח הדק שלכם, ניקוי לדק שיעשה במכשירי לחץ מים עוצמתי יכול להסיר את כל שכבות הלכלוך על המשטח ואף להוריד כתמים קשים יותר כגון מסטיקים וכתמי שמן, במידה והדק צבוע ניתצן אף לקלף את הצבע באמצעות לחץ מים גבוה.

כמה זה עולה? צפה עכשיו

איך מחדשים דקים?

 

גם אם הדק שלכם התבלה ונהרס זאת לא סיבה להתייאש, אפילו דק שהוזנח זמן רב ועליו שכבות צבע רבות יכול להראות חדש לחלוטין, בתהליך שמבוצע ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחום מחדשים את משטחי העץ במקום לבנות דקים חדשים ולהיכנס להוצאות מיותרות. מומלץ להתאים את תהליך חידוש הדק לסוג העץ ממנו הוא בנוי, דק העשוי מסיבים דורש יותר תחזוקה בגלל עדינות החומר ממנו הוא עשוי לעומת דק מעץ טבעי כגון איפאה,, בוק ומהגוני הנחשבים לחומרי עמידים יותר וצריכים חידוש לעיתים רחוקות יותר.

חידוש דקים כולל שלושה שלבים:

 

שלב ראשון – במידה ועל הדק יש צבע וצריך לקלפו נתחיל משיוף הדק ע"י משייפת מקצועית במטרה להוריד את כל שאריות הצבע מן המשטח, כמובן שאם מדובר במשטח דק טבעי שלא עבר צביעה יש לדלג על שלב זה .

החלק השני והחשוב ביותר בהליך ניקוי דקים הינו ניקוי בלחץ מים גבוה והסרת כל הלכלוכים מהמשטח בצורה עדינה ומדויקת שלא תפגע בעץ אבל כן תסיר את הלכלוכים. ניקוי זה מייתר את השימוש בחומרי ניקיון ושומר על סביבה אקולוגית וידידותית. ניקוי העץ ביסודיות הוא השלב החשוב ביותר כי הוא בעצם מה שמקנה לדק מראה חדיש ואסתטי ולכן יש לעשותו עם מכשיר לחץ מים גבוה מאוד ואפילו בטמפרטורה גבוה כדי להגיע לתוצאות מרשימות.

השלב הבא הוא שלב השימון/ סילר, חשוב מאוד לעבוד עם חומרים איכותיים וייעודים לשימון עצים, חומרים טובים יעלו יותר אבל גם ישמרו על העץ לאורך זמן רב יותר ובתנאי מזג האוויר החמים בארץ ישראל תנאי זה הכרחי למי שרוצה שהדק שלו יראה ומבריק לזמן רב .

ניקוי דקים

איך שומרים על הדק לאורך זמן?

שמירה על הדק לאורך זמן מחייבת מריחת שימון ראוי ממש בסיום התקנתו, השימון ישמור על מראה מבריק וימנע חדירה של לכלוכים וכתמים קשים על הדק, כמובן שצריך לשטוף את הדק ולנקותו באופן קבוע ואחת לכמה זמן כדאי לבצע ניקוי יסודי לדק עם קיטור ולשמן את המשטח מחדש כדי להאריך את חייו ולשמור על מראה אסתטי .

איך בוחרים ספק לחידוש דק?

רגע לפני שמזמינים שירות ניקוי דקים יש לבדוק מספר פרמטרים, החשוב ביותר הוא לבדוק את הניסיון של הספק בתחום ולראות תיק עבודות ולאהוב את הביצועים של הספק, דבר לא פחות חשוב זה לבדוק אם איזה כלים הוא עובד וכיצד הוא מנקה את הדק.

ניקוי בלחץ מים הוא מומלץ ביותר ועדיף בהרבה מניקוי עם חומרי ניקוי אשר עלולים להזיק לעץ. פרמטר נוסף ואחרון לבחירת ספק של ניקוי דקים הוא סוג חומרי השימון והצביעה שאיתם הספק עובד. חשוב לוודא שהספק עובד רק עם חומרים ייעודיים ואיכותיים אשר מתאימים לאקלים הישראלי ושומרים על הדק לאורך זמן.

מה המחיר עבור ניקוי דקים / חידוש דק?

עלות חידוש דק משתנה בהתאם לפרויקט בהתאם לגודל המשטח , מצב הלכלוך על גבי המשטח, האם יש צורך בהסרת צבע קודם, האם יש צורך בצביעת הדק , האם מדובר בניקוי בלבד? לכן יהיה זה חסר אחריות לומר את המחיר לניקוי וחידוש דק כי האופי של העבודה משתנה בין משטח למשטח

למה לבחור בפרוג'ט לניקוי וחידוש הדק שלכם?

אנו בפרוג'ט עובדים עם צוות מקצועי ומיומן שעשה פרויקטים רבים בתחום של ניקוי דקים וחידוש דקים.

מחזיקים במכשור הטוב והמתקדם בעולם לניקוי בלחץ מים גבוה.

ניקוי דקים מקצועי נעשה אצלנו באמצעות חומרי השימון והצבע הטובים ביותר בשוק, המתאימים לאקלים הישראלי.

שירות אמין ומקצועי ו100% לקוחות מרוצים

צרו קשר עוד היום וקבלו ייעוץ והצעה ללא התחייבות 0778048424