ניקוי גרנוליט בלחץ מים

אנחנו בפרוג'ט מנקים משטחי גרנוליט עם המכונה הטובה והמתקדמת בעולם. שיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים בכלל!

 
ניקוי בלחץ מים לגרנוליט לתוצאות מרהיבות. הדגמה ללא התחייבות!
0778048424

גרנוליט הינו אחד מהציפויים האהובים בישראל לריצוף של מדרכות, שבילים, חצרות וגניות – וזאת בשל היותו חיפוי מרשים המשתלב בכל מקום. עם זאת כדי לשמור על המראה הקלאסי והמרשים של הגרנוליט יש לבצע ניקוי מקצועי אחת לתקופה ובכך לשמר את הטקסטורה הנקייה והאלגנטית של המשטח.

שיטת הניקוי המומלצת ביותר למשטחי גרנוליט הינה ניקוי בלחץ מים גבוה מאוד. שיטה זו הינה אקולוגית ושומרת על המרקם של האבן מבלי לעשות שימוש בחומרים כימיים כלל. ניקוי גרנוליט באמצעות לחץ מים גבוה מאפשר הגעה לחריצים והורדת כל הלכלוך ברמה יסודית. ניקוי גרנוליט ע"י חברה מקצועית בעלת מכשירים עוצמתיים כגון פרוג'ט מביאה לתוצאות מרשימות של חידוש משטח הגרנוליט.

כמה זה עולה? צפה עכשיו

 

לפני

אחרי

ניקוי גרנוליט בלחץ מים

מהו משטח גרנוליט?

משטח גרנוליט הוא למעשה סוג של משטח חוץ עשוי בטון וחלוקי נחל, כי ליצור משטח גרנוליט יש לעבוד בשלושה שלבים – יציקת משטח בטון בעובי 8 ס"מ שעוברת תהליך התקשות של יום אחד , בשלב השני יוצקים תערובת חלוקי נחל עם מלט וחול, בשלב השלישי מברישים עם מברשת פלדה את המשטח ומסלקים את שאריות הבטון , משטח הגרנוליט הוא מחוספס ומתאים במיוחד לחיפוי חיצוני של חצרות ושבילים בבתים ובמתחמים .

ניקוי גרנוליט בלחץ מים?

החריצים הרבים שבמשטחי הגרנוליט הופכים את עבודת הניקיון שלו למאוד קשה עד בלתי אפשרית כמעט באמצעיים מסורתיים. נכון להיות הדרך הטובה ביותר לניקוי משטחי גרנוליט היא באמצעות מכשירי לחץ מים גבוה מאוד בשילוב עם מים חמים ועם דיזות מתאימות. עם מכשירי לחץ מים עוצמתיים ניתן להגיע לניקוי ברמה של חידוש זאת היות וזרמי המים הסילוניים שמותזים בחום גבוה כלפי המשטח מסלקים את כל הלכלוכים הקשים ויכולים להסיר אף מסטיקים, כתמי בטון וכתמי שמן ממשטח הגרנוליט, השילוב של מים בזרם חזק  של 350-500 בר בטמפרטורה של 90-100 מעלות מייתר שימוש בחומרי ניקיון ומייצר מראה חדיש.

 

ניקוי גרנוליט בלחץ מים
ניקוי גרנוליט בלחץ מים

איך שומרים על משטח הגרנוליט?

כדי לשמור על  הגרנוליט נקי ואסתטי לאורך זמן יש לבצע לו תחזוקת ניקיון שוטפת על בסיס שבועי של ניקוי בסיסי הכולל שטיפה בגרניק ביתי רצוי ללא חומרים אבל בעת הצורך ניתן להשתמש בחומרי ניקוי אקולוגים ועדיף שלא בחומצות שעלולות להיספג בתוך האבן ולהזיק לה, אחת לתקופה ובעיקר אחרי תקופת הגשמים יש לבצע ניקוי יסודי למשטח הגרנוליט בלחץ מים גבוה ע"י מומחים בתחום שישמרו את המראה הקלאסי והאסתטי של משטח הגרנוליט.

ניקוי גרנוליט בלחץ מים – היתרונות:

משטח גרנוליט בנוי מתערובת של חלוקי נחל ובטון מה שיוצר מצב שהמשטח סופג הרבה לכלוכים בחריצים ומאידך הוא עדין ועלול להתפרק במידה ויטופל באמצעים אגרסיביים מידי לכן ניקוי בלחץ מים גבוה מאוד הוא המתאים ביותר עבור משטחים אלה. ניקוי גרנוליט בלחץ מים גבוה מאפשר ניקוי אקולוגי ללא חומרים,  שיטה זאת עובדת מהר והתוצאות מרשימות ביותר ונשארות לאורך זמן, הניקוי יסודי וניתן להסיר גם כתמים קשים ביותר מהמשטח כגון מסטיקים ושאריות בטון, ניקוי בלחץ מים לגרנוליט הוא חסכוני במים ובעלויות נוחות לעומת ריצוף מחדש.

ניקוי גרנוליט
ניקוי גרנוליט


מחיר ניקוי משטחי גרנוליט

המחיר לניקוי משטח גרנוליט  מתומחר באופן פרטני לכל פרויקט ופרויקט ונקבע על פי מספר פרמטרים כגון  מיקום העבודה , מיקום המשטח במתחם, גודל השטח ורמת הלכלוך במשטח ניתן להגיד בהערכה שהמחיר נע בין 15-35 ₪ למטר לניקוי גרנוליט בלחץ מים גבוה .

איך בוחרים ספק לניקוי הגרנוליט?

כשבאים לבחור ספק לניקוי הגרנוליט יש לבדוק מספר פרמטרים חשובים לפני הבחירה : בדקו שהספק בעל ניסיון בעבודה עם גרנוליט ומכיר את החולשות והחוזקות של המשטח, יש לבדוק שהוא מחזיק בציוד מתאים ואיכותי כדי להביא לתוצאות אידיאליות מומלץ שהמכשיר שאיתו הספק עובד יהיה בלחץ מים של בין 350-600 בר ורצוי שיהיה גם עם טמפרטורה מווסתת של 30-120 מעלות  כדי להסיר כתמים קשים ללא שימוש בחומצות וכימיקלים.

עשו סקר שוק – מי שזול מידי כנראה שיש לזה סיבה , כמובן שגם מחיר גבוה מידי לא תמיד מצדיק את עצמו לכן מומלץ לדבר עם 2-3 ספקים בתחום לבדוק מה בדיוק ההצעה ושיטת העבודה ולבחור את הספק עם הניסיון והמכשור הטוב ביותר שגם נותן מחיר הוגן .

 למה לבחור בפרוג'ט לניקוי משטחי גרנוליט?

לפרוג'ט יש את המכשור המתקדם בעולם לניקוי בלחץ מים גבוה הכולל מגוון כלים הנדסיים וייחודים המשלבים זרם מים גבוה, טמפרטורה גבוה מווסתת, ספיקת מים הניתנת לוויסות מה שמאפשר התאמה לכל משטח והגעה לתוצאות מקסימליות.

  • עובדים בשיטה אקולוגית וידידותית לסביבה
  • עובדים מיומנים ובעלי הסמכות מתאימות
  • ניסיון בפרויקטים רבים ומגוונים, לרבות ניקוי גרנוליט
  • 100% לקוחות מרוצים ותוצאות מדהימות
 

צרו קשר עוד היום וקבלו ייעוץ והצעה ללא התחייבות 0778048424