ניקוי חול

אנחנו בפרוג'ט מבצעים ניקוי חול עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים בכלל!

 

זקוקים לניקוי עוצמתי להסרת כתמים קשים מכל משטח? הגעתם למקום הנכון. ניקוי בהתזת חול הוא הפתרון עבורכם. מה זה ניקוי חול? למה הוא משמש? איך מבצעים אותו בצורה מקצועית ולמה כדאי לכם להזמין את השירות מאיתנו? כל התשובות לפניכם.

מה זה ניקוי בהתזת חול?

ניקוי חול הינו טכנולוגיית ניקוי מתקדמת המתבצעת על ידי מכונה מיוחדת שעובדת על אוויר דחוס, גז או נוזלים. הרכיבים הללו עוברים בצנרת בלחץ גבוה מאד ומתיזים בעוצמה את החול אל עבר המשטח שאותו צריך לנקות. הטכניקה הזו מזכירה מאד את טכניקת הניקוי בקיטור, אולם השילוב של החול מעניק לה יכולות עוצמתיות יותר.

ניתן לבצע ניקוי חול ב2 טכניקות שונות, הטכניקה יבשה והטכניקה הרטובה. את הניקוי בשיטה היבשה מבצעים באמצעות גז או אוויר דחוס שפשוט מתיזים את  חול בעוצמה רבה על המשטח שדורש ניקוי. השיטה הזו מתאימה במיוחד לניקוי משטחי מתכת או אבן. את הניקוי בשיטה הרטובה מבצעים באמצעות שילוב של לחץ מים ונוזלים אחרים, והיא נועדה במיוחד למקרים בהם יש צורך בקירור של המשטח שמנקים, בדרך כלל משטחים רכים ועדינים יותר.

חשוב לציין, כשאנחנו מגיעים ללקוחות שלנו בשטח אנחנו בוחנים מקרוב את אופי הלכלוך שאנחנו צריכים להסיר ולא פחות חשוב, את הפריסה שלו. יש לנו את הציוד הטכנולוגי הנדרש על מנת להתאים את הניקוי לצרכים שלכם, בין אם מדובר בניקוי מקומי או ניקוי בעל פריסה רחבה יותר.

למה משמש ניקוי חול?

 

ניקוי אבן ירושלמית – ניקוי בהתזת חול על אבן ירושלמית היא עבודה שמבצעים כאשר על האבן יש כתמים קשים במיוחד, כמו כתמים של שמן, כתמי צבע, שאריות בטון וטיח. מדובר בעבודה עדינה ורגישה מאד, כך שאם אתם רוצים תוצאות מושלמות, Projet היא הכתובת עבורכם.

ניקוי משטחים תעשייתיים – באמצעות התזת החול ניתן לנקות משטחים קשים מאד לניקוי, כמו משטחי בטון, פלדה, אלומיניום ועוד.

הסרת גרפיטי – גרפיטי נחשב לאחד הכתמים המטרידים ביותר, בטח אם ציירו לכם גרפיטי בחזית הבית. ניקוי גרפיטי בהתזת חול נחשב לטכניקה מומלצת במיוחד, שכן גרגירי החול הדקיקים מצליחים לחדור את שכבת הציור ללא כל בעיה ולהסיר אותו לחלוטין.

הסרת כתמים קשים – בזכות העובדה שמדובר בניקוי בלחץ גבוה, אנחנו מסוגלים להתמודד עם כתמים קשים ועיקשים מאד, כמו כתמי שמן, גריז, פיח ועוד.

הסרת חלודה – באמצעות ניקוי חול סטנדרטי ניתן להסיר חלודה מכל משטח, שכן גרגירי החול מצליחים לחדור מתחת לשכבות הקשור שלה ופשוט להסיר אותה.

הכנת משטחים לצבע – ניקוי בהתזת חול מסייע מאד גם בהכנה של משטחים שונים לציפוי וצביעה. בזכות התזת החול אנחנו מבטיחים שהצבע לא ישמר על המשטח לאורך זמן ולא יתקלף ממנו.

כמה עולה ניקוי חול? צפה עכשיו

ניקוי חולניקוי חול מחירניקוי חול וצבע

מה היתרונות בניקוי בהתזת חול?

עבודה מדויקת – במהלך העבודה, ניתן לבצע שימוש בדיזות מיוחדות בעלות קדח קטן בקוטר של 2 מ"מ, מה שהופך את העבודה למדויקת, עדינה ונקייה מאד. אנחנו ננקה עבורכם את המשטח בצורה מקומית מבלי לגרום נזק ברדיוס גדול יותר. לכן, במידה ויש לכם כתם נקודתי בחזית הבית או בחומת האבן, אתם יכולים להיות יותר מרגועים להזמין אותנו אליכם.

כיסוי שטח גדול – במידה והמשטח שאותו מנקים או גדול מאד, ניתן להשתמש בדיזות בעלות קדח גדול כיסוי שטח נרחב. זה כמובן מאפשר לנו לבצע את העבודה במהירות, בניגוד לשיטות ניקוי אחרות שעשויות לקחת זמן רב.

תוצאות מושלמות – כמובן שמשך העבודה מושפע באופן ישיר ממורכות הכתמים והפריסה שלהם, אך אין ספק שניקוי בהתזת חול נחשבת לפעולה מהירה מאד ביחס לטכניקות ניקוי אחריות. גרגירי החול הדקים מצליחים לחדור מתחת לשכבת הלכלוך ופשוט להסיר אותו ללא שום בעיה.

איך בוחרים ספק עבור ניקוי חול?

לפני שאתם ממהרים לסגור עם ספק שירות לניקוי בהתזת חול, אנחנו ממליצים לכם לוודא שמדובר בחברה שהיא לא פחות ממומחית בתחום. קראו את כל חוות הדעת וההמלצות על החברה וצרו קשר עם לקוחות קודמים שלה, על מנת לוודא שמדובר בחברה מקצועית, אמינה, כזו שעומדת בזמנים וגובה מחירים הוגנים על השירות. מוצר לציין שכשאתם מזמינים את השירות מאיתנו, אתם יכולים להיות רגועים שעשינו עבורכם את הסינון הנדרש ושאתם מקבלים בעלי מקצוע מעולים ומנוסים בתחום.

לפני שאתם מזמינים שירות של ניקוי חול, אנחנו ממליצים לכם לעשות שיעורי בית בכל הקשור למחירים המקובלים בתחום. בסופו של דבר, ספק שירות מקצועי ואמין הוא ספק שיגיע אליכם לשטח טרם ביצוע העבודה על מנת לעמוד מקרוב על אופי העבודה והמורכבות שלה. רק כך הוא יוכל לספק לכם הצעת מחיר מבוססת ומסודרת שלוקחת בחשבון את כל האלמנטים שעשויים לייקר את המחיר.

ניקוי בהתזת חול – למה עם Projet?

ניקוי בהתזת חול היא עבודה מורכבת שדורשת מיומנות וידע רב ועל מנת שהיא תצליח, היא חייבת להתבצע על ידי בעלי מקצוע שיש להם מספיק ניסיון בתחום. כחברה שמתמחה בטכנולוגיות ניקוי מתקדמות, לנו יש את בעלי המקצוע המקצועיים והמנוסים ביותר שיבצעו את העבודה על הצד המקצועי ביותר. בעלי המקצוע שלנו עברו את כל ההכשרות ויש להם רישיון לעבודה בגובה, למקרים של ניקוי במעטפת של בניינים גבוהים.

אצלנו תקבלו שירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך, מתחילת העבודה ועד תומה ואנחנו נמשיך ללוות אתכם על מנת לוודא שאתם שבעי רצון מהעבודה. לנו יש את הכלים המתקדמים ביותר לניקוי כל סוגי המשטחים בשיטה מהירה, בטוחה ולא מזהמת, כך שכשאתם מזמינים מאיתנו את השירות אתם יכולים להיות שקטים ורגועים.

אז למה אתם מחכים? טלפון אחד אלינו ל- 077-8048424 ואנחנו מגיעים אליכם להסיר את הכתמים. 100% לקוחות מרוצים ותוצאות מושלמות!