ניקוי חניונים

אנחנו בפרוג'ט מנקים חניונים ומגרשי חניה עם המכונה המתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים כלל!

ניקוי חניונים בלחץ מים גבוה – תוצאה מדהימה והדגמה ללא התחייבות!

0778048424

ניקוי חניונים יסודי ומקצועי

בכל בניין משרדים, בניין מגורים ומרכז מסחרי נמצא חניון תת קרקעי או חניון חיצוני. תנועת הרכבים המתמדת ממלאת את החניון בפיח, כתמי שמן ולכלוכים רבים נוספים אשר הורדתם היא עבודה למקצוענים בלבד.
‏לא ‏רק רצפת החניון סובלת מלכלוך קשה אלא במקרים רבים גם תקרת החניון וקירותיו מתמלאים בפיח, אבק וזיהום אוויר. לכן ניקוי חניונים יסודי יכלול גם ניקוי התקרות, הקירות, הפינות, העמודים וכמובן רצפת החניון.

לפני

לחץ על התמונה

אחרי

ניקוי חניונים

אילו סוגי חניונים קיימים וכיצד ניתן לנקותם?

החניון הנפוץ ביותר הוא חניון אשר רצפתו ‏מחופה רצפת בטון על סוגיו השונים כגון רצפת בטון מוחלק, רצפת בטון מוטבע, רצפת בטון בומנייט או יציקת בטון קלאסית. הבטון הוא חומר קל לניקוי מכיוון שלרוב הוא מצופה אפוקסי או סילר אשר מונע חדירת ליכלוך קשה אל תוך המשטח. יחד עם זאת, תנועת הרכבים הרבה מביאה איתה כמות מכובדת של פיח בתוספת טפטופי שמן אשר מקבעים את הלכלוך ויוצרים מעין שיכבה עבה ולא אסתטית לעין.

הדרך הטובה ביותר לנקות חניון עם רצפת בטון ‏היא באמצעות מכונת ניקוי חניונים. זוהי בעצם מכונה רכובה אשר עושה פעולה משולשת הכוללת שטיפה שאיבה וטיטוא. כדי לנקות את הבטון באופן מושלם יש ‏לעבור ביסודיות ‏‏על כל אזורי החניון מבלי לגרוע את הכבישים, המעברים והחניות עצמן, לסיום יש לעבור עם מכשיר לחץ מים גבוה לניקוי התקרות, העמודים ולתוצאה מושלמת גם את הספינקלרים.

‏הסוג השני של החניונים הנפוץ מעט פחות הוא חניונים בעלי חיפוי של אבן משתלבת. אבנים משתלבות בחניון צוברות לכלוך רב וכתמים קשים. כדי לשמור על מראה נקי ואסתטי בחניון עם אבנים משתלבות יש לדאוג לתחזוקה שוטפת של ניקוי החניון אחת לרבעון עד חצי שנה. חניון עם אבנים משתלבות מצריך שיטת ניקוי יסודית יותר מאשר חניון המחופה בטון. לרוב, ניקוי חניון המחופה אבנים משתלבות על ידי מכונת ניקוי רכובה ‏לא יספק תוצאות טובות מספיק לכן אם מעוניינים בניקיון חניונים יסודי יש להזמין קבלן ניקוי בלחץ מים גבוה לנקות את האבנים המשתלבות ולהסיר את כל הכתמים הקשים.

ניקוי בלחץ מים ‏גבוה הינו ניקוי יסודי אשר עובד עם זרם מים עוצמתי של 300 עד 1000 בר בשילוב מים חמים עד 100 מעלות. ‏בשיטה זו מטח מים עוצמתי חודר אל תוך כל החריצים והנקבוביות באבן המשתלבת ומסיר ביעילות ובמהירות את כל הלכלוכים והכתמים. לרוב אין צורך אפילו בחומרי ניקוי כי שילוב המים החמים בעוצמה גבוהה משיג תוצאות מרשימות במיוחד.

כמה עולה ניקוי חניונים? צפה עכשיו

 

ניקוי חניונים
ניקוי חניונים

 

מתי צריך לבצע ניקוי חניונים?

‏בכדי לשמור על מראה נקי ונעים בחניון מומלץ לעשות ניקוי יסודי על בסיס רבעון או חצי שנה, כאשר אם מדובר בחניון ציבורי אשר מארח מכוניות רבות והתנועה בו גדולה‏ באופן יחסי כמובן שהניקוי יהיה יותר תדיר יותר מאשר חניון של בניין מגורים אשר התנועה בו דלה יחסית.
על כן בחניונים של בנייני משרדים או מרכזי קניות השחיקה והלכלוך המצטברים רבים יותר, ‏לכן יש לנקות את החניון לפחות פעמיים בשנה. במידה ויש עומס קבוע על החניון נעשה ניקוי יסודי אפילו ארבע פעמים בשנה.

צפה בסרטון קצר – ניקוי חניון

 

דגשים לבחירת חברה לניקוי חניונים?

בשוק ישנן חברות רבות אשר עוסקות בניקוי חניונים. ע"מ שתבחרו בעל מקצוע מקצועי שיתן לכם תוצאה טובה יש לשים לב למספר פרמטרים:

ראשית, כשאתם באים לבחור ‏חברה לניקוי חניונים בדקו מהו הציוד איתו עובדת החברה. ככל שציוד העבודה מתקדם יותר ואיכותי יותר כך תקבלו תוצאה טובה יותר. בנוסף ‏יש לבדוק מי הם העובדים והצוות. האם מדובר בצוות ותיק ומנוסה? האם העובדים עברו השתלמויות? האם העובדים מבוטחים?
בדקו מול קבלן הניקיון תוך כמה זמן הוא מסיים את העבודה, האם ההספק שלו מהיר, האם הוא מתחייב לתוצאות והאם יש לו זמינות עבורכם.
‏פרמטר נוסף וחשוב לא פחות הוא נושא תמחור העבודה. ספק ניקיון הגון ומקצועי אשר מחזיק בכל הביטוחים ‏הנדרשים, בעובדים מיומנים וציוד מתקדם יתן טווח מחירים ממוצע, לא זול מדי ולא גבוה מדי. לכן אנו ממליצים לעשות בדיקה מול מספר ספקים ולמדוד את התמורה המוצעת בהתאם למחיר.

כמה עולה השירות?

‏כאמור קיימים מספר סוגים של ניקוי חניונים ולכל אחד מהם מחיר אחר.

הסוג הראשון והבסיסי ביותר הוא ניקוי עם המכונה הרכובה אשר פועלת בשלושה מישורים: שטיפה, שאיבה וטיטוא. אופציה זו מתומחרת לפי מטר רבוע או לחילופין על בסיס יומי. הספק ממוצע של מכונה רכובה‏ במסגרת יום עבודה הוא כ-2000 מטרים רבועים. עבור שירות ניקוי מסוג זה תשלמו 1.5 שקלים עד 3 שקלים פר מטר.

הסוג השני הינו ‏ניקוי משולב הכולל מכונה רכובה בתוספת ניקוי בלחץ מים גבוה לתקרה ולעמודים.
ניקוי מסוג זה מצריך יותר זמן עבודה וכוח אדם וכתוצאה מכך עלותו גבוהה יותר באופן יחסי למול הניקוי הבסיסי בלבד. עבור שירות ניקוי חניונים משולב בניקוי‏ בלחץ מים גבוה תשלם וכ-2.5 עד 4 שקלים פר מטר רבוע כאשר שירות הניקוי ניתן למינימום של 1000 מטרים ליום.

ה‏סוג השלישי והיסודי ביותר הינו ניקוי בלחץ מים גבוה לחניונים והוא מתאים בעיקר לחניונים המחופים אבנים משתלבות. ניקוי מסוג זה מצריך זמן רב יותר והקפדה יתרה על ‏כל חלק וחלק במשטח מה שמוביל למחיר גבוה בהרבה לעומת ניקוי בסיסי. אם מדובר בלכלוך עמוק, בשיטה זאת ניתן להסיר כתמי שמן עמוקים, לשלשת ציפורים, מסטיקים ושכבות פיח רבות. ניקוי חניונים בלחץ מים גבוה מתחיל בשבעה שקלים ‏למטר רבוע כאשר ככל ששטח החניון קטן יותר כך המחיר למטר יעלה בהתאם.

למה לבחור דווקא בנו?

חברת Projet מתמחה בניקוי חניונים ובעלת ניסיון רב ומגוון בתחום.

ל-Project הציוד המתקדם והמקצועי בעולם לניקוי בלחץ מים וניקוי חניונים. אנו יודעים להתאים ‏את טכניקת העבודה לכל לקוח בהתאם לאופי המקום ולהציע תוצאות מרשימות וזמינות גבוהה.

אנו דוגלים בעבודה אקולוגית ונמנעים משימוש בחומצות וכימיקלים אשר מזיקים למשטחים ולסביבה. ‏אצלנו תהנו מסטנדרט שירות וניקיון גבוה במיוחד ‏במחירים אטרקטיביים תוך שמירה על יסודיות, זמינות ואיכות המוצר.

100% לקוחות מרוצים ותוצאות מושלמת!

צרו קשר וקבלו ייעוץ והצעת מחיר משתלמת ללא כל התחייבות 0778048424