ניקוי משטחי בטון

אנחנו בפרוג'ט מנקים עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים בכלל!!!

ניקוי רצפת בטון בלחץ מים גבוה- תוצאות מדהימות והדגמה ללא התחייבות!

0778048424

בשל היותם משטחים פרקטיים ונוחים לשימוש הפכו משטחי הבטון לנפוצים מאוד בישראל , בין היתר תמצאו משטחי בטון מוחלק ומשטחי בומנייט – בטון מודפס.

משטחי הבטון נמצאים כמעט בכל מקום ומעטרים חצרות, כניסת ומרחבים ברחבי הארץ. כדי לשמר את המראה האלגנטי של משטח הבטון יש לדאוג לתחזוקה הולמת וניקוי איכותי.

חברת פרוג'ט מחזיקה את מכונות לחץ המים הטובות בעולם, המופעלות ע"י עובדים מקצוענים בעלי ניסיון רב שינקו ויחדשו לכם את משטחי הבטון באופן מושלם ע"י ניקוי בלחץ מים גבוה בשיטה אקולוגית עם תוצאות מדהימות!!

כמה זה עולה? צפה במחירון

 

לפני

לחץ על התמונה

אחרי

באילו דרכים ניתן לנקות משטחי בטון?

 

ניקוי בטון באמצעות פוליש – את שיטת ניקוי זאת רצוי שיעשו מומחים בתחום בגלל ששימוש במינון לא נכון ובתהליך לא נכון עלול ליצור נזק למשטח , אופן העבודה הוא מריחת החומר על המשטח וקרצוף החומר היטב בכל חלקי המשטח עם מכונת פוליש מקצועית, אחרי המתנה של מספר דקות יש לשטוף את המשטח היטב עם מים רבים ונקיים .

ניקוי רצפת בטון באמצעות לחץ מים גבוה – ניקוי יסודי באמצעות מכשירי לחץ מים עוצמתיים הנעים הין 350-1000 בר, רצוי שעבודה מסוג זה תעשה עם מכשירים בהם ניתן לווסת את הטמפרטורה ולעבוד עם מים חמים , בגלל העוצמה הגבוהה של המים בשילוב החום ניתן להסיר ביסודיות כתמים קשים ולהוריד שכבות רבות של לכלוך ושומן שהצטברו על פני המשטח .ניקוי מסוג זה עם מכונה עוצמתית יכול לייתר את הצורך בחומרי ניקיון ומסוגל להוריד כל כתם קשה ביעילות.

ניקוי  משטח בטון עם חומרי ניקיון – שיטה ניקיון זאת  נחשבת להכי אגרסיבית ומתאימה רק במקרים שניקוי באמצעות לחץ המים לא עזר, בסוג ניקוי זה נשתמש במסירי שומן וחומצות.בשיטה זאת יש צורך לקנות חומרי ניקוי יעודים ולמרוח על המשטח , אחרי המתנה של מספר דקות יש לשטוף את המשטח ביסודיות עד להסרת כל החומר המסוכן וכל הלכלוכים .

ניקוי רצפת בטון בלחץ מים גבוה

משטחי בטון נמצאים כמעט בכל מקום, בחצרות , בחניות, במוסכים, במתחמים ועוד. הסיבה שבוחרים במשטחי הבטון במקומות רבים כל כך היא שהוא נחשב למשטח קל לתחזוקה ועמיד לאורך זמן  עם זאת בגלל מיקומו במקומות חיצוניים וחשופים המשטחים הללו צוברים לכלוך רב וקשה שיש להסירו באמצעיים עוצמתיים- לכן ניקוי בלחץ מים למשטחי בטון הוא היעיל והטוב ביותר נכון להיום בתחום ומתאים במיוחד לניקוי בטון מוחלק, ניקוי רצפת בטון , ניקוי בומבנייט ועוד.

באמצעות ניקוי בלחץ מים גבוה ניתן להסיר ביעילות וביסודיות כל לכלוך וכתם קשה , כך למשל ניתן להסיר שכבות רבות של לכלוך מין המשטח ואף להוריד כתמי שמן ולכלוכים אשר דבוקים בחוזקה.

חספוס בטון בלחץ מים גבוה 

שימוש נוסף ללחץ המים הגבוה הוא חספוס משטחי בטון, זהו בעצם תהליך שעובר כל משטח בטון שזקוק לאיטום ובכך תורם להדבקה מיטבית של חומר האיטום. 

בנוסף בתעשייה עושים שימוש בחספוס בטון לפני הדבקת ציפויים על הבטון כגון אפוקסי, החספוס הינו שלב משמעותי ביותר להצלחת הדבקת הציפוי.

כמו כן חספוס בטון מיועד למשטחי בטון חלקים בכדי למנוע החלקה על המשטח. 

חספוס הבטון נעשה על ידי שימוש במכשירי לחץ מים אולטרה גבוה ורמת החספוס מותאמת באופן פרטני לפי דרישות העבודה

 

ניקוי משטחי בטון ניקוי משטחי בטון

איך שומרים על רצפת הבטון לאורך זמן?

כדי לשמור על רצפת הבטון נקיה ואסתטית לאורך זמן ראשית רצוי שבעת יציקתו מיד אחרי הייבוש ימרח סילר איכותי ( שכבת הגנה) , הסילר מונע חדירה של לכלוך ומים למשטח הבטון והיעילות שלו כפולה- גם הגנה מפני כתמי שמן שמחלחלים פנימה וגם הגנה מפני רטיבות., מלבד זאת כמובן שבשוטף יש לנקות את משטח הבטון באופן תדיר ניקוי רגיל ובסיסי ואחת לתקופה לבצע ניקוי יסודי ומעמיק בלחץ מים גבוה וכך לחדש את המראה של המשטח ולהסיר את כל שכבות הלכלוך הקשות שניקוי רגיל אינו מסוגל להסירם .

כמה עולה ניקוי משטחי בטון?

ניקוי משטחי בטון על ידי בעלי מקצוע אשר עובדם עם מכונות לחץ מים גבוה משתנה בין משטח למשטח ונקבע על פי מספר פרמטרים – בניהם גודל המשטח, סוג הלכלוך שעל המשטח, מקום העבודה בארץ, בהערכה גסה ניתן לנגיד שהמחיר לניקוי משטח הבטון נע סביב 15-30 ₪ למטר ומשתנה בן פרויקט לפרויקט, כמובן שככל שהמשטח קטן יותר המחיר פר מטר זול יותר.

איך בוחרים ספק לניקוי רצפת בטון?

ישנם ספקים רבים בתחום אך כל אחד עובד עם ציוד וטכניקות שונות לכן חשוב לדעת מה בדיוק אנו מחפשים כשאנו באים לבחור ספק, הדבר החשוב ביותר הוא הציוד שאיתו הספק עובד, לעבודת ניקיון מסוג זה רצוי שהספק שמבצע את העבודה יעבוד עם מכשיר לחץ מים גבוה של לפחות 500 בר וטמפרטורת מים המגיעה ל100 מעלות – נתונים אלו חשובים מפני שמקום משטחי הבטון חושף אותם ללכלוכי פיח ושמן רבים שבכדי להסירם יש לעבוד עם לחץ מים גבוה מאוד בשילוב עם חום או לחילופין עם מכשירים פחות עוצמתיים אך בתוספת מסירי שומנים, בנוסף רצוי לבדוק את הוותק והניסיון של הספק ולראות תיק עבודות שלו , כמו כן רצוי לבחור ספק שעובד בשיטה אקולוגית כדי להימנע מנזקים סביבתיים.

ניקוי משטחי בטון

ניקוי משטחי בטון

למה לבחור בפרוג'ט לניקוי משטחי בטון ?

  • פרוג'ט עומדת בחזית הטכנולוגית מבחינת מכשור וציוד מתקדם הנחשב לטוב בעולם
  • אנו עובדים עם צוותים מיומנים ועשינו פרויקטים רבים בתחום
  • עובדים בשיטה אקולוגית וידידותית לסביבה ולמשטח
  • 100% לקוחות מרוצים ותוצאות מעולות

 

צרו קשר לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת 0778048424