ניקוי סוככים

אנחנו בפרוג'ט מנקים סוככים עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים בכלל!!!

ברבות ממרפסות הבתים ואפילו חנויות הרחוב תמצאו סוככים או מרקיזות, שהם בהחלט פתרון אידאלי להצללה מפני השמש והגשם. הבעיה מתחילה כעבור זמן לא רב כשמצטברים אבק, לכלוכים, לשלשת של ציפורים, פיח ועוד על הסוככים והם הופכים ממוצר דקורטיבי למפגע סביבתי.

בכדי למנוע מראה לא אסטטי זה יש לנקות את הסוככים ניקוי מקצועי מעת לעת, השיטה האידיאלית ביותר עבור ניקוי סוככים הינה ניקוי בלחץ מים גבוה ע"י אנשי מקצוע מיומנים שמוכשרים לעבודה בגובה ובעלי מכונות ניקוי בלחץ איכותיות ועוצמתיות.

פרוג'ט הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום של ניקוי סוככים ומחזיקה את מכונות הניקוי הטובות בעולם. כמו כן העובדים בפרוג'ט עוברים הכשרה לעבודה בגובה ואצלנו תקבלו את השירות המקצועי והאדיב ביותר.

כמה זה עולה? צפה עכשיו

ניקוי סוככים בלחץ מים גבוה

בגלל תפקידו של הסוכך לתת פתרון הצללה והגנה מפני גשמים ומפגעים סביבתיים צובר הסוכך לכלוך רב ולפעמים אף כתמים עקשניים של לשלשת ציפורים, פטריות ועובש למינהם , כדי לשמור על המראה האסתטי והנקי של הבית/ חנות צריך לנקות את הסוכך אחת לתקופה והדרך הטובה ביותר לבצע זאת היא על ידי ניקוי בלחץ מים גבוה בשילוב עם טמפרטורה גבוהה להסרת כל הכתמים הקשים , ניקוי בלחץ מים לסוכך מאפשר הסרה יסודית של כל הלכלוכים ומקנה לסוכך מראה חדש ונוצץ.

ניקוי סוככים

מה ניתן לעשות כדי להפחית לכלוך על הסוכך?

ראשית רצוי לא לפתוח את הסוכך שאין צורך, פעולה פשוטה זאת תצמצם את החשיפה של הסוכך למפגעים ולכלוכים וכבר נוכל לחסוך 50% מהלכלכוך שמצטבר .כאשר הסוכך פתוח תדאגו שהוא יהיה מתוח ובשיפוע טוב כלפי מטה כך בעצם תגרמו ללכלוך והגשמים ליפול בקלילות מהסוכך וגם תמנעו הצטברות לכלוך וגשמים שתצור מראה של בטן בסוכך וכך גם יכולה להוביל לקריסתו ולמראה מוזנח ומלוכלך . הרחיקו יונים וציפורים מן הסוכך! באם נתקלת בבעיית יונים הזמינו מרחיק יונים מקצועי מיידית , במידה ויש לכם לשלשת ציפורים על הסוכך יש לשטוף אותה מידית במים, צואת הציפורים מפרישה חומציות ואם מזניחים את הניקוי שלה נוצרים כתמים קשים במיוחד לכן רצוי לטפל מיידית. המנעו מלהשתמש בחומרי ניקוי חזקים בניקוי הסוכך , חומרים אלו עלולים לפגוע בסוכך וליצור נזק.

למה ניקוי סוככים צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע?

קל לחשוב שאת הסוכך ניתן לנקות באופן עצמאי ולהימנע מהוצאות, אך הדבר בכלל לא נכון. ניקוי סוככים כולל עבודה בגובה שמצריכה מיומנות וציוד מתאים שתוכלו למצוא רק אצל בעלי מקצוע אשר הוכשרו לעניין ויוכלו לתת לכם תוצאות איכותיות ועבודה בטוחה ומקצועית.

ניקוי סוככים אשדוד

מנוי לניקוי הסוכך במחיר משתלם

בפרוג'ט המתמידים מרוויחים! כדי לשמור על מראה נקי בסוכך שלכם באופן קבוע יש לדאו לנקותו באופן מקצועי אחת לרבעון, הכדי לחסוך לכם בעלויות ובהתעסקות אנו מציעים מנוי שנתי בו נקבע מראש ארבעה מועדים הנפרסים לאורך השנה בהם יגיע צוות מקצועי מטעמנו ויחדש לכם את הסוכך, וכך חזית העסק או הבית שלכם תהיה נוצצת כל השנה ואתם תשלמו מחיר משתלם ותקבלו שירות מקצועי וניקוי איכותי .

למה לבחור בפרוג'ט לניקוי הסככה/ מרקיזה ?

פרוג'ט עומדת בחזית הטכנולוגית ומחזיקה בציוד המתקדם בעולם לניקוי חזיתות ושטחים ציבוריים

  • אנו בעלי ניסיון רב בניקוי סוככים והסמכה לעבודה בגובה
  • מחיר משתלם במיוחד למנויים על בסיס רבעוני/ חצי שנתי
  • 100% לקוחות מרוצים ותוצאות מדהימות

 

צרו קשר בהקדם לקבלת הצעה משתלמת למנוי שנתי של ניקוי הסוכך שלכם 0778048424