ניקוי קירות חיצוניים

אנחנו בפרוג'ט מנקים קירות חיצוניים עם המכונה הטובה והמתקדמת בעולם ובשיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים בכלל!!!

ניקוי קירות חיצוניים בלחץ מים

הקירות החיצוניים של הבניין איבדו את הברק שלהם? זקוקים לניקוי מקצועי? הגעתם למקום הנכון, ניקוי קירות חיצוניים בלחץ מים הוא הפתרון המושלם עבורכם.

 

לפני

לחץ על התמונה

אחרי

ניקוי קירות חיצוניים

איך עובד ניקוי קירות חיצוניים בלחץ מים?

ניקוי קירות בלחץ מים היא טכנולוגיה מתקדמת לניקוי כל סוגי הקירות והחיפויים החיצוניים. עם הזמן, כתוצאה מבלאי טבעי ושינויי מזג האוויר, חיפוי החוץ של המבנה מאבד מהברק שלו ומתלכלך. שטיפת קירות בלחץ מים תסיר את כל הלכלוך והכתמים במהירות וביעילות, כמובן ללא כל נזק לחיפוי. הניקוי עצמו מתבצע באמצעות מכונה מיוחדת שאליה מחוברות דיזות שפשוט מזרימות את המים בלחץ גבוה מאד. לחץ המים מאפשר לנו להתגבר על כל סוגי הכתמים, גם על כתמים מורכבים וקשים במיוחד. המים פשוט חודרים את שכבת הכתם ומסירים אותו מהמשטח במהירות וללא כל נזק.

 

ניקוי קירות חיצוניים
ניקוי קירות חיצוניים

ניקוי קירות חיצוניים – כל השירותים

ניקוי אבן ירושלמית – בניגוד לאבנים אחרות, אבן ירושלמית היא אבן בעלת כושר ספיגה גבוה של לכלוך ולחות. בתוך כך, היא גם נחשבת לאבן עדינה ורגישה מאד. למעשה, ניקוי אבן בלחץ מים היא הטכניקה היחידה שמתאימה לאבן כזו, על מנת למנוע נזקים.

כל סוגי החיפויים – ניקוי קירות חיצוניים בלחץ מים מתאים לקירות עם כל סוגי החיפויים ולמעט אבן ירושלמית, נוכל לנקות עבורכם גם קירות המחופים באבן צפחה, בזלת, גרנוליט, בטון ועוד מיני סוגים שונים של חיפויים.

ניקוי חומות – אם החומה של חזית הבית שלכם כבר איבדה מהברק שלכם והיא מלאה בכתמים קשים שאתם לא מצליחים להתמודד איתם בעצמכם, באמצעות לחץ המים נוכל להסיר לכם אותם והחזיר לחומה את הברק שמאפיין אותה. שטיפת קירות בלחץ מים הינה רלוונטית במיוחד לגבי חומות.

ניקוי בגובה – לצוותים המקצועיים שלנו יש את הניסיון והמיומנות בעבודה בגובה ולא פחות חשוב מזה, את כל האישורים והביטוחים מתאימים, כך שאתם יכולים להיות יותר מרגועים להזמין מאתנו את השירות.

הכנה לצביעה וציפוי – לפני שצובעים קירות חיצוניים, מומלץ מאד לוודא שהקירות נקיים על מנת שיוכלו לספק תשתית איתנה לצבע. שטיפת קירות בלחץ מים מאפשרת לנקות את הקירות החיצוניים ולהכין אותם בצורה מושלמת לצביעה.

מה עלות השירות? צפה עכשיו

 

ניקוי קירות חיצוניים בנייני האומה
ניקוי קירות חיצוניים בבנייני האומה

 

מה היתרונות בניקוי קירות חיצוניים בלחץ מים?

 

ניקוי טבעי – ניקוי קירות בלחץ מים גבוה הוא ניקוי ירוק וטבעי, אנחנו לא עושים שימוש בחו בחומרים כימיים ושמים דגש גבוה על איכות הסביבה. הדבר חשוב במיוחד כשמדובר בבניינים משותפים שבהם גרים הדיירים בזמן העבודה.

ללא נזקים – שטיפת קירות בלחץ מים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומוכחת, מסייעת לנו להתמודד עם הכתמים הקשים מבלי לגרום נזק לקירות, כך שאתם יכולים להיות רגועים.

מהיר וחסכוני במים – ניקוי קירות חיצוניים בלחץ מים הוא ניקוי מהיר ביחס לשיטות אחרות בשוק, מה גם שמדובר בשיטה חסכונית מאד במים.

נגישות מלאהניקוי בלחץ מים גבוה מתבצע תוך נגישות מלאה לכל האזורים בקיר החיצוני וגם אם מדובר בעבודה בגובה, לנו יש את הכלים לעשות זאת, כמובן שגם את כל האישורים והביטוחים.

 

כל כמה זמן כדאי לנקות את הקירות החיצוניים?

במידה והמבנה שלכם ממוקם במרכזה של עיר סואנת, סביר להניח שהקירות החיצוניים שלכם יתלכלכו בהר מאד בעקבות הזיהום והפיח. המצב כזה, אנחנו ממליצים לכם להזמין את השירות לפחות אחת לרבעון. במידה ואתם גרים בבניין שנמצא מחוץ למרכז העיר, אנחנו ממליצים לכם להזמין את השירות אחת לשנה, זה עשוי להספיק לכם.

 

שטיפת קירות בלחץ מים
שטיפת קירות בלחץ מים


מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים את השירות?

לפני שאתם ממהרים לסגור עם ספק לניקוי קירות חיצוניים, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את כל חוות הדעת והביקורות עליו. אתם צריכים לוודא שמדובר בספק שירות מקצועי ואמין, כזה שיש לו מספיק שנות ניסיון בתחום ושיש מאחוריו שורה של לקוחות מרוצים שיוכלו להעיד על המקצועיות שלו. בנוסף, אנחנו ממליצים לכם לעשות בדיקת מחירים, על מנת לקבל איזה שהוא מושג על העלות של העבודה.

 

ניקוי קירות חיצוניים – רק עם projet

כיום יש מגוון רחב של ספקי שירות לניקוי קירות חיצוניים, אך כשאתם מזמינים את השירות מ- projet, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים שאתם מקבלים את השירות האישי והמקצועי ביותר. בעלי המקצוע שלנו הם לא פחות ממומחים בתחום והשילוב בין המקצועיות שלהם לשימוש בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר מאפשרים לנו להגיע לתוצאות שהן לא פחות ממושלמות. כמובן שבכל הקשור לניקוי קירות חיצוניים בגובה, אתם יכולים להיות רגועים מפני שיש לנו את כל האישורים והביטוחים המתחייבים בחוק.

אתם עדיין מתלבטים? צרו איתנו קשר עוד היום ב- 077-8048424, קבלו הצעת מחיר משתלמת עבור שטיפת קירות בלחץ מים ואנחנו בדרך אליכם.

100% לקוחות מרוצים ותוצאות מושלמות!