ניקוי אבנים משתלבות

אנחנו בפרוג'ט מנקים עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים בכלל!!!

ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים גבוה – תוצאות מדהימות והדגמה ללא התחייבות!!

0778048424

ניקוי אבנים משתלבות – 

כמעט בכל שביל ומדרכה בישראל תמצאו אבנים משתלבות, מה שהופך אותן לצורת הריצוף הפופולארית ביותר בשטחים חיצוניים, שילוב אבן משתלבת במדרכות ושבילים מביא איתו גם לכלוך רב ועמוק שיש קושי בהסרתו.

נכון להיום שיטת הניקוי היעילה ביותר לאבנים משתלבות היא ניקוי בלחץ מים גבוה מאוד תוך שימוש במים רותחים, חברת פרוג'ט מציעה שירות זה ברמת הניקוי הגבוה ביותר שקיימת בשוק ע"י שימוש במכונות הטובות בעולם.

שירותי ניקוי אבן משתלבת שאנו מציעים הוא אחד מהדברים שאנו הכי אוהבים לעשות , התוצאה שתקבלו היא חידוש של האבן כאילו שריצתם מחדש.

כמה זה עולה? צפה עכשיו

לפני

לחץ על התמונה

אחרי

 

ניקוי אבן משתלבת בלחץ מים גבוה

הדרך הטובה ביותר לנקות אבני אקרשטיין היא ע"י שימוש במכשיר לחץ מים גבוה, שיטה זאת מאפשרת להגיע לכל הנקבוביות באבן ולהסיר ביעילות כתמים קשים וקלים כאחד, מעצם היותה אבן שמשולבת ברחבות חיצוניים ובמדרכות היא צוברת לכלוכים רבים ואף כתמים הנחשבים כקשים להסרה כגון כתמי שמן, מסטיקים , שאריות בטון, לשלשלת ציפורים ועוד , את כל מפגעי הלכלוך האלה נוכל להוריד באמצעות מכשיר לחץ מים גבוה שמשולב עם מים חמים ודיזות ייעודיות להסרה מקסימלית של הלכלוך, כגון ניקוי שאריות בטון מאבנים משתלבות והסרת מסטיקים מאבן משתלבת  מוזמנים להיכנס לדף הסרטונים ולראות את תהליך ההסרה בעצמכם , תופתעו לגלות שאנו לא משתמשים בחומרים אלה רק במכשירי לחץ מים עוצמתיים ואנשי צוות מנוסים שיודעים לייצר תוצאות מדהימות

ניקוי משתלבות בלחץ מים – יתרונות:

 
  • לא פוגע במרקם או צבעה המקורי של האבן
  • עם ציוד איכותי מייתר שימוש בכימיקלים
  • ניתן להגיע לרמה של חידוש האבן ולחסוך בעלויות של ריצוף חדש
  • פתרון מהיר שנשמר לאורך זמן
  • ניקוי משתלבות מאפשר להגיע לכל הנקבוביות

 

חידוש אבנים משתלבות

חידוש אבן משתלבת נעשה ע"י מכשיר לחץ מים עוצמתי או מכשיר מקרצפת/סקייטר אשר במקביל להזרמת המים מקרצף את האבן היטב להסרת כל הכתמים. חידוש אבנים משתלבות יכול להיעשות גם באמצעות צביעה של האבנים המשתלבות אך זאת ניתן לעשות רק אחרי ניקוי האבן שהרי הצבע לא ייתפס על משטח מלוכלך.

ניקוי שאריות בטון מאבנים משתלבות 

באתרי בניה חדשים או כאלו שעוברים תהליך שיפוץ חיצוני סבירות גבוהה להימצאות שאריות בטון, דבק ושאריות בניה על האבנים המשתלבות בשטח הציבורי של המבנה. מלבד הבעיה האסתטית של  המפגע ישנה גם בעיה מול הרשויות ובמקומות רבים בארץ ישנה התניה לקבלת טופס ארבע רק אם מטפלים במפגע של שאריות הבטון באזור הציבורי. 

מול הקבלן או בעל הנכס עומדות שתי ברירות – הראשונה היא החלפת כל האבנים המשתלבות הנגועות בשאריות בטון בעלות גבוהה יחסית של 300-350 ש"ח למטר מרובע , האפשרות השנייה והיעילה ביותר הינה ניקוי שאריות בטון ממשתלבות באמצעות לחץ מים גבוה מאוד של מינימום 500 בר בשילוב עם מים חמים בכדי להגיע לתוצאות מושלמות. 

הסרת שאריות הבטון מהמדרכות והמשטחים השונים הינה עבודה למקצוענים בלבד וטמונה בתוכה עבודה מדוייקת ומקצועית כדי להצליח להסיר את השאריות העקשניות ועם זאת לא לפרק או לפגוע באבן עצמה, בפרוג'ט מתמחים בהסרת שאריות בטון מאבנים משתלבות ומשטחים שונים.  

איך לבחור ספק מתאים לניקוי האבן המשתלבת?

בתחום של ניקוי אבנים משתלבות תמצאו ספקים רבים כדי לבחור את הספק המתאים ביותר יש לשים לב למספר פרמטרים משמעותיים ביותר שישפיעו על איכות התוצאות, אחד הדברים החשובים ביותר שתצטרכו לבדוק הוא באיזה אמצעים הם מנקים את האבן המשתלבת, בגלל שאבן זאת צוברת לכלוך רב יש צורך להשתמש במכשיר לחץ מים עוצמתי של 350-600 בר לפחות, מכשירי לחץ מים עוצמתיים פחות יצריכו שימוש בחומרים כימיים אשר יכולים לפגוע במרקם האבן ובצבעה, פרמטר נוסף שגם הוא קשור למכשור הוא האם נעשה שימוש במים חמים או לא , ההמלצה שלנו כדי להגיע לתוצאות טובות היא להשתמש במינימום 80 מעלות בתהליך הסרת הלכלוך וכך להגיע לשכבות העמוקות ביותר של האבן ולהסיר כתמי שמן, לשלשלת ציפורים ופסולת עצים במהירות וביעילות.

הפרמטר האחרון שתצטרכו לבדוק היא כמות ספיקת המים היוצאת ממכשיר לחץ המים פר דקה, מכשירי ניקוי בלחץ מים מוציאם בין 15-50 ליטר מים בדקה, בעבודה של ניקוי משתלבות נרצה שהספיקה תהיה כמה שיותר נמוכה וזאת כדי למנוע נזק בתשתית החול שעליה מונחים האבנים , במילים פשוטות- כאשר הספיקה של המים גבוהה החול שבין האבנים צף למעלה ובכך במקום לנקות את המשטח נוצר נזק . לסיכום הספק האידאלי לחידוש אבן משתלבת צריך לשלב מכשיר עוצמתי 350-500 בר+ ניקוי במים רותחים + ספיקת מים נמוכה כך נקבל את התוצאות האידאליות ונייתר שימוש בחומרים כימיים המזיקים לאבן ולסביבה.

ניקוי אבן משתלבת ניקוי אבן משתלבת

מה האפשרויות הקיימות בניקוי אבן משתלבת?

בגלל שריצוף אבן משתלבת משתרע בדרך כלל בשטחים גדולים ופתוחים הצוברים לכלוך רב  אפשרויות הניקוי מחייבות שימוש במכשירים הנדסיים כדי לנקות ביעלות ובזמן סביר, נכון להיום טכנולוגיות ניקוי האבנים  המשתלבת המוצעות בשוק כוללות ניקוי בלחץ מים גבוה , ניקוי ע"י מקרצפת/ סקייטר שהוא למעשה מכשיר עזר המחובר למכשיר לחץ מים גבוה ונראה כמעין עגלה קטנה אשר בחלקה התחתון יש ראש מברשת גדול שמסתובב ומוציא מים בלחץ גבוה, עם המכשיר עוברים על פני המשטח לכל אורכו ורוחבו.

אפשרות נוספת אשר נותנת פתרון לניקוי יותר שטחי זה ניקוי באמצעות מטאטא כביש מכני שעושה פעולה של קרצוף ושאיבה ברמה בסיסית ומתאים יותר לתחזוקה שוטפת ולא  לניקוי יסודי.

איך מתחזקים את האבן המשתלבת כך שתשמר לאורך זמן ?

כמו כל דבר אחר בחיים גם את השטחים החיצוניים שלנו אנו צריכים לתחזק ולנקות, אם בעבר הייתה נטייה להזניח את המדרכות והריצוף החיצוני הרי שהיום המגמה השתנתה והמראה החיצוני של המבנה או השטח נהיה הפנים של  המתחם .

כדי לשמור על האבן המשתלבת לאורך זמן מומלץ לנקות אותה באופן תדיר ניקוי ידני של טאטוא ואחת לתקופה לנקות ניקוי יסודי בלחץ מים גבוה, התדירות משתנה כמובן בין מקום למקום לפי המתחם שבו האבן המשתלבת נמצא כי אם מדובר בכניסה לבניין כנראה שמספיק לעשות זאת אחת לשנה אבל אם מדובר במתחם קניות ההמלצה היא אחת לשלושה חודשים, תחזוק נכון ותדיר יקנה לכל מתחם מראה מכובד ואסתטי.

כמו כן, בסיומו של הליך ניקוי אבני אקרשטיין , ניתן ומומלץ למרוח סילר כשכבת הגנה כדי למנוע כתמי שמן וכתמים קשים נוספים שעלולים לחדור לאבן בעתיד.

מה המחיר לניקוי משתלבות?

מחיר לניקוי אבנים משתלבות משתנה בהתאם למיקום העבודה , גודל השטח וסוג הלכלוך שאותו צריך להסיר , בגדול ניתן לומר שטווח המחירים לניקוי אבני אקרשטיין  נע בין 15 ש"ח ל35 ₪ למטר מרובע, כמובן שככל ששטח העבודה גדול יותר המחיר זול יותר וככל שהלכלוך עמוק יותר המחיר גבוה יותר לכך מומלץ לקבל הצעה מסודרת לפי אופי העבודה

למה לבחור בפרוג'ט לניקוי אבן משתלבת?

  • בבעלותנו המכשור המתקדם בעולם לניקוי משטחים באופן אקולוגי ללא חומרים
  • יש לנו ניסיון רב בתחום ועובדים מיומנים ואדיבים
  • נוכל להסיר את כל הכתמים הקשים כולל שאריות בטון , מסטיקים וכתמי שמן מהאבן המשתלבת
  • 100% לקוחות מרוצים והתחייבות לתוצאות

ניקוי אבן משתלבת ניקוי אבן משתלבת

צרו קשר וקבלו ייעוץ והצעת מחיר משתלמת ללא כל התחייבות 0778048424