שיקום נזקי שרפה

אנחנו בפרוג'ט מנקים עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים בכלל!!!

 

אם חוויתם שריפה בבית, אנחנו מקווים שאתם בסדר ושמדובר בנזקים לרכוש בלבד. זקוקים לניקיון יסודי ושיקום של נזקי השריפה והמים? הגעתם למקום הנכון, ניקוי בלחץ מים הוא הפתרון המושלם עבורכם.

נזקי שריפה ומים – על מה אנחנו מדברים?

עשן – במהלך השריפה עשן רב נספג בקירות ובכל חללי המבנה וחשיפה ממושכת אליו עשויה לגרום לנקים בדרכי הנשימה שלכם.

פיח – כפועל יוצא של השריפה מצטבר בחלל המבנה פיח רב הן על התקרון והן על התקרה. מעבר לנזקים הבריאותיים שהפיח יכול לגרום, הוא גם עלול ליצור קורוזיה, נזק למערכת החשמל ולמכשירי החשמל השונים בבית.

רטיבות – צוותי הכיבוי שמגיעים לכבות את השריפה עושים שימוש בכמויות אדירות של מים על הקירות והתקרה של המבנה. המים הללו יוצרים רטיבות בקירות וגורמים להתקלפות של שכבת הטיח מהקיר.

 

 

 

לפני

לחץ על התמונה

אחרי

למה חשוב לשקם את הנזקים במהרה?

בניגוד לעבודות ניקיון אחרות, בשיקום נזקים לאחר שריפה יש משמעות מכרעת בכל הקשור לתגובה המהירה שלכם. כתוצאה מהשריפה והעשן, מצטברים בבית חומרים רעילים שעלולים לגרום לנזקים בדרכי הנשימה. בתוך כך, ככל שתמהרו להזמין שירות של שיקום נזקי השריפה, כך אתם ובני המשפחה שלכם תפחיתו את החשיפה שלכם לחומרים הרעילים הללו. אנחנו מצידנו מתחייבים להגיע אליכם כמה שיותר מהר על מנת לנקות את הדירה ולשקם אותה מנזקי השריפה.

איך משקמים נזקי שריפה ומים באמצעות לחץ מים?

כשאנחנו מגיעים לדירה שהייתה בה שריפה אנחנו בוחנים לעומק את אופי הנזקים והמורכבות שלהם. רק לאחר מכן אנחנו נחליט באיזו טכנולוגיית ניקוי נשתמש. הטכנולוגיה הנפוצה והמקצועית ביותר כיום לשיקום נזקי שריפה ומים היא שימוש במכשיר לחץ מים. מדובר במכשיר מיוחד שיודע להפיק עוצמה אדירה של מים בלחץ של 500 בר.

לחץ המים העצום הזה מאפשר לנו להתמודד עם נזקי השריפה והמים בקלות ובמהירות. באמצעות הדיזות המיוחדות של המכשיר, אנחנו ננקה את הקירות ונסיר מהם כל זכר לריח רע, פיח וטיח מתקלף. למעשה, עבודת הניקיון שנבצע בחלל המבנה תאפשר לבעלי המקצוע שישקמו וישפצו אותו לבצע את העבודה בקלות ובמהירות.

מה היתרון בשיקום נזקים באמצעות לחץ מים?


ניקיון יסודי – את  ניקוי אנחנו מבצעים באמצעות מכונה מיוחדת שמזרימה ים בלחץ אדיר של 500 בר ובטמפרטורות גבוהות, כך שהניקוי שתקבלו יסיר את כל הכתמים והפיח שנותרו בשירה כתוצאה מהשריפה.

קוטל את הרעלים – באמצעות לחץ המים והטמפרטורה הגבוהה שלהם, אנחנו מחטאים את כל המשטחים בדירה וקוטלים את כל הרעלים שהצטברו, על מנת שאתם לא תצטרכו להיחשף אליהם.

ידידותי לסביבה – אנחנו מבצעים את הניקוי רק באמצעות מים ולא משלבים חומרים כימיים כלל, מה שאומר שמדובר בניקוי ירוק שאינו מזיק לסביבה.

חסכוני במים – מכשיר השטיפה מפיק לחץ כה גבוה, כך שאנחנו מסצעים שימוש מינימלי במים, ניקוי חסכוני באופן משמעותי.
שיקום נזקי שרפהשיקום נזקי שריפותשיקום נזקי אש

למה עם Projet?

כחברה שהשירות האישי שלה נמצא בראש מעייניה, אנחנו מתחייבים שאתם,  לקוחות שלנו, נמצאים כל הזמן במרכז ונשמח לתת לכם מענה מהיר ומקצועי לסיטואציה הגם כך לא נעימה שבה אתם נמצאים בה עכשיו. לצוותים המקצועיים שלנו יש ניסיון רב בתחום שיקום נזקי שריפה ומים בלחץ מים גבוה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שנתגבר גם על הריחות הרעים, גם על הפיח וגם על הנזקים שנוצרו כתוצאה מכיבוי האש בדירה.

אנחנו מבצעים שימוש בטכנולוגיות הניקוי המתקדמות ביותר כיום בשוק ובאמצעות צוותים מקצועיים שהם לא פחות ממומחים בתחום. את כל הטוב הזה אתם תקבלו במחירים הנוחים בישראל, ללא התפשרות על האיכות והמקצועיות של העבודה. אתם עדיין מתלבטים? טלפון אחד אלינו ואת הנזקים אנחנו משקמים.

100% לקוחות מרוצים ותוצאות מושלמות!