ניקוי חזיתות

אנחנו בפרוג'ט מנקים חזיתות עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקיון אקולוגית ללא חומרים בכלל!!!

 
תוצאות מדהימות והדגמה ללא התחייבות! 
0778048424
 

חזית הבניין היא אחד הדברים החשובים ביותר בכל בניין. החזית היא הפנים של הבניין וכאשר היא נראית מלוכלכת, שחורה או אפילו יש בה קילופי טיח או צבע היא משדרת תחושה לא נעימה וטובה וגורמת לבניין להיראות מוזנח ולא מזמין. באמצעות ניקוי חזיתות מבנים אפשר לנקות את המבנה במקצועיות ולהעניק לו מראה נקי ורענן.

ניקוי חזית בניין בלחץ מים מאפשר להנות מבניין נקי וחדיש ומביא עמו אווירה חיובית. כאשר אנשי המקצוע אשר תלויים בחבלים מקרצפים את הבניין עם מים וסבון ומגיעים לשכבות העמוקות ביותר של הבניין. אם הניקוי בלחץ מים לא עוזר, ניתן לצבעות את קירות המבנה או להחליף את חיפויים של קירות המבנה ולהקנות לו מראה חדש. חידוש חזיתות למבנה יעזור לו לשפר את מראהו החיצוני ולהעניק לו מראה רענן, חדיש ומותאם לתקופה בה אנו חיים.

כמה זה עולה? צפה עכשיו

 

לפני

לחץ על התמונה

אחרי

ניקוי חזיתות

מהו ניקוי חזיתות מבנים?

ניקוי חזית בניין כוללת ניקוי יסודי של חזית המבנה כדי להקנות לו מראה חדיש, רענן ויפה. אנו מבצעים ניקיון איכותי עם המיכשור החדיש ביותר בענף, וזאת במטרה להתאים את מראה החזית לשאר הבניינים באזור. הניקוי עצמו נעשה באמצעות חברת ניקוי מבנים מקצועית ומנוסה אשר מקרצפת את המבנה ומורידה ממנו את כל הלכלוך.

אילו סוגי לכלוך קיימים ויש לנקות אותם?

ישנם לא מעט סוגי לכלוך אשר מצריכים ניקוי חזיתות מבנים. סוגים אלה כוללים: ערפיח אשר קיים בבניינים אורבניים במיוחד אם הם נמצאים ברחובות ראשיים שיש בהם הרבה תנועה לאורך שעות היום, קילופי טיח של בניין או קילופי צבע אשר נגרמים עם השנים, סימני צמחים אשר טיפסו בעבר, סימני רטיבות, סימני עובש, שכבת לכלוך אשר נגרמת מאבק, לחות ואדי שמן בישול המתפזרים מחלונות הבתים, סימני חלודה בין שזה ברזל חלוד, מעקות, סורגים ועוד. כל אלה משפיעים על מראה הבניין עצמו והדרך היחידה להיפטר מהם היא באמצעות שירות ניקוי חזית בניין, או בשמו המקצועי: ניקוי חזיתות בלחץ מים גבוה. באמצעות ניקוי זה אפשר לנקות בקלות ובמהירות את כל סוגי החזיתות בין שמבנים ציבוריים, משרדים, מפעלים ואפילו בתים פרטיים.

מתי יש צורך לבצע ניקוי חזיתות מבנים?

אם המבנה שבו אתם נמצאים ישן מאוד וכולל לא מעט לכלוכים שונים כמו: פיח, סימני חלודה, צבע שדהה, קילופי טיח, סימני עובש לחות ואדי שמן זה הזמן לבצע ניקוי חזיתות מבנים. באמצעות הניקוי של חזיתות הבניין אפשר להקנות לבניין מראה חדיש ורענן אשר מתאים לעידן בו אנו חיים ולשאר המבנים בשטח.

מהו ניקוי בלחץ מים גבוה?

כדי להסיר את הלכלוך ואת הכתמים שהצטברו על מבנה או על חזית בניין יש להזמין ניקוי בלחץ מים גבוה. יש להתיז מים קרים או חמים בלחצים גבוהים בתוספת סבון על בסיס שומן צמחי. ניקוי זה עוזר לחדור לשכבות העמוקות של המבנה ואף לחריצים הקטנים ביותר ולנקות אותם באופן יסודי. מדובר על פתרון יעיל ומהיר שאינו פוגע במשטחים ואף מעניק למבנה את הצבע האמיתי שלו בטרם הלכלוך. הניקוי של חזיתות הבניין, מעניק לבניין מראה נקי ורענן ממש בדומה לבניין חדש. דבר זה משנה לחלוטין מראהו המוזנח של המבנה טרם הניקוי וגורם לתחושה נעימה וכיפית להסתכל על הבניין.

האם ניקוי חזיתות מבנים מתאים לכל סוגי המבנים?

ניקוי חזית בניין מתאימה לכל סוגי המבנים בין אם מדובר על מבנים ציבוריים של מוסדות ציבוריים, בניינים, משרדים, מפעלים או אם מדובר על בניינים פרטיים. כל אחד מהמבנים הללו צובר לא מעט לכלוך עם השנים וזקוק לחידוש חזיתות המבנה. והדרך הטובה להסרת לכלוך זה היא באמצעות הניקוי של חזיתות הבניין.

ניקוי חזיתות
ניקוי חזיתות

חשיבות ניקוי חזיתות מבנים

לחזית הבניין חשיבות רבה במיוחד שמדובר על רושם ראשוני של לקוח או העסק עצמו. אחד הדברים שמשאירים רושם ראשוני חיובי הוא ניקיון ומראה חיצוני. שמדובר על מראה חזית הבניין במיוחד על מבנים ישנים, מדובר על בתים ישנים מאוד ומוזנחים שלא משקיעים בהם יותר מדי, אך הם עושים רושם ראשוני שלילי אצל הלקוח שרוצה לסגור עבודה עם עסק מסוים ואף יכול להשפיע על קבלת החלטתו אם לעבוד או לא. בניין נקי ומסודר, עם מראה חיצוני טוב עושה רושם טוב ואף אווירה חיובית ונעים לשהות בו. לכן ניקוי חזיתות מבנים חובה לבניינים ישנים ומלוכלכים. ניקוי חזיתות מבנים יגרום לבניין להיראות טוב חיצונית יותר ולאווירה טובה וחיובית מאשר בניין מלוכלך ומוזנח.

מה היתרונות של ניקוי חזיתות בלחץ מים?

באמצעות ניקוי חזיתות בלחץ מים אפשר ליהנות מיתרונות רבים על פני ניקוי בשיטות אחרות. יתרונות אלה כוללים:

חסכון בזמן באמצעות ניקוי חזיתות בלחץ מים, ניתן לחסוך בזמן יקר ולבצע את הניקוי של חזיתות הבניין בצורה היעילה והמהירה ביותר.

אינו פוגע במשטח הבניין הניקוי עצמו לא פוגע במשטחים או שורט אותם כמו שקורה בשיטות ניקוי אחרות.

חסכון במים – באמצעות ניקוי חזיתות בלחץ מים, ניתן לחסוך במים הודות לשיטת הניקוי היעילה והמהירה שכוללת סבון.

ידידותי לסביבה – השיטה אינה מזהמת את הסביבה כמו שיטות אחרות בשוק וכן ידידותית ביותר לסביבה.

יתרונות אלה הופכים את שיטות ניקוי חזיתות בלחץ מים לשיטה הטובה ביותר לכל סוגי המבנים הקיימים בין שזה משרדים, מפעלים או אפילו בתים פרטיים.

יתרונות אלה הופכים את שיטות ניקוי חזיתות בלחץ מים לשיטה הטובה ביותר לכל סוגי המבנים הקיימים בין שזה משרדים, מפעלים או אפילו בתים פרטיים.

ניקוי חזיתות
ניקוי חזיתות בלחץ מים

כיצד מתבצע ניקוי חזית בניין?

ניקוי חזית בניין מתבצע בכמה שלבים. בשלב הראשון, מגיע צוות החברה למקום עצמו ומאבחן את רמת וסוג הלכלוך של הבניין ומותאם שיטת הניקוי. בשלב השני, מתבצע הניקוי עצמו באמצעות ניקוי חזיתות בלחץ מים אשר מתבצע באמצעות ניקוי חזיתות בגובה, כאשר אנשי המקצוע אשר תלויים בחבלים מקרצפים את הבניין עם מים וסבון ומגיעים לשכבות העמוקות ביותר של הבניין. אם הניקוי בלחץ מים לא עוזר, ניתן לצבעות את קירות המבנה או להחליף את חיפויים של קירות המבנה ולהקנות לו מראה חדש. חידוש חזיתות למבנה יעזור לו לשפר את מראהו החיצוני ולהעניק לו מראה רענן, חדיש ומותאם לתקופה בה אנו חיים.